خدمات 

با یک تیر دو نشان بزنید
هم صاحب کار شوید، هم خودرو سنگین

شرکت ﺗﯿﭙﺎﮐﺲ، با همکاری صندوق کارآفرینی امید و با هدف کارآفرینی و اشتغال زایی در کشور، برای واگذاری 26 دستگاه کامیون الوند 6تن خواب دار، به رانندگان متقاضی در تهران و شهرستان‌های ایران، فراخوان می‌دهد. تیپاکس با دارا بودن بیش از 550 نمایندگی و 2500 ﺣﺎﻣﻞ ﺳﺒﮏ و ﺳﻨﮕﯿﻦ ﺑﻪ دﻧﺒﺎل ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻧﺎوﮔﺎن ﺗﺮاﺑﺮى ﺧﻮد در ﺳﺮاﺳﺮ ﮐﺸﻮر اﺳﺖ. اگر شما نیز تمایل دارید تا عضوی از خانواده 5250 نفری تیپاکس باشید، از طریق فرم زیر، درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما پس از بررسی، با شما تماس خواهند گرفت. 

*لازم به ذکر است ساکنین مناطق محروم از اولویت واگذاری برخوردار هستند. 

فرم درخواست همکاری با ناوگان ترابری تیپاکس

select
select
select
select

بسته ها از این جهت که رابط بین افراد و نقاط مختلف می باشند ارزشمندند پس دریافت محافظت، انتقال و رساندن به دست صاحبشان در زمان مناسب وظیفه مهمی است، که تیپاکس با داشتن یکی از گسترده ترین شبکه های ارتباطی در کشور آن را به خوبی می داند. 

تیپاکس مجموعه بی نظیر شصت ساله‌ای است که به دلیل وجود نیروهای متخصص و ماهر و عملکرد مناسب سازمانی هم کار کردن در آن لذت بخش است و هم مشتریانش به خوبی آن را می‌شناسند و به تحربه آن اعتماد کامل دارند. تیپاکس مبتکر صنعت ارسال سریع درب به درب در ایران است و همواره تلاش می‌کند با استفاده از تکنولوژی‌های به روز پیشگام بوده و با ارائه راهکارهای مناسب برای کسب و کارها و افراد، سرعت و امنیت بیشتری را برای مشتریانش به ارمغان آورد. 

شرایط واگذاری عبارتند از:

  • شرایط سنی: 27 تا 50 سال
  • مدرک تحصیلی: حداقل دیپلم
  • وضعیت تاهل: ترجیحا متاهل
  • نداشتن شغل ثابت و دائم
  • سابقه رانندگی بین جاده‌ای
  • دارا بودن کارت ملی هوشمند
  • دارا بودن سرمایه اولیه به میزان 30 درصد از مبلغ کل (حدود 300 میلیون تومان)

شرایط پرداخت عبارتند از:

  • پرداخت به‌صورت 30 درصد پیش پرداخت، مابقی اقساط 5 ساله
  • تعهد به خدمت در واحد ترابری شرکت تیپاکس، در دوران بازپرداخت اقساط به صندوق کارآفرینی امید، با درآمد مکفی

بسته در روز 0
بسته در روز
نفر پرسنل 0
نفر پرسنل
نمایندگی در ایران 0
نمایندگی در ایران
ماشین حمل 0
ماشین حمل
خدمات مشتریان
شرکت تیپاکس اکسپرس پارس، با بیش از نیم‌قرن تجربه، بزرگترین شرکت پست خصوصی ایران بوده که به پشتوانه اعتماد مردم، شکل گرفته است. تیپاکس در طی 60 سال سابقه کاری خود سعی داشته تا با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌های مطرح شده در صنعت لجستیک، به انجام هرچه بهتر وظایف خود پرداخته و به‌عنوان سازمانی به‌روز و همراه با نوآوری، شناخته شود. امروز تیپاکس با بهره‌مندی از 4200 نفر نیروی متخصص، 2000 حامل سبک و سنگین و نزدیک بر 500 نمایندگی در سرتاسر کشور، همواره در تلاش است تا سطح پوشش خدمات خود را گسترده‌تر ساخته و دسترسی به خدمات ارسال کالا برای مشتری نهایی را تسهیل نماید.