خدمات 

در مسیر 60 ساله تیپاکس به سوی آینده برانید

ﺗﯿﭙﺎﮐﺲ ﺑﺮاى ﺗﮑﻤﯿﻞ ﻧﺎوﮔﺎن ﺣﻤﻞ و ﻧﻘﻞ ﺑﯿﻦ ﺷﻬﺮى ﺧﻮد از ﺗﻤﺎﻣﻰ راننده گان ﺣﻘﯿﻘﻰ و اشخاص ﺣﻘﻮﻗﻰ ﻓﻌﺎل در ﺑﺨﺶ ﻟﺠﺴﺘﯿﮏ دﻋﻮت ﺑﻪ ﻫﻤﮑﺎرى ﻣﻰ ﻧﻤﺎﯾﺪ تیپاکس با دارا بودن بیش از 500 نمایندگی و 2000 ﺣﺎﻣﻞ ﺳﺒﮏ و ﺳﻨﮕﯿﻦ ﺑﻪ دﻧﺒﺎل ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻧﺎوﮔﺎن ﺗﺮاﺑﺮى ﺧﻮد در ﺳﺮاﺳﺮ ﮐﺸﻮر اﺳﺖ. اگر شما نیز تمایل دارید تا عضوی از خانواده 4200 نفری تیپاکس باشید، از طریق فرم زیر، درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما پس از بررسی، با شما تماس خواهند گرفت.

لطفا شخصیت خود را انتخاب کنید

بسته ها از این جهت که رابط بین افراد و نقاط مختلف می باشند ارزشمندند پس دریافت محافظت، انتقال و رساندن به دست صاحبشان در زمان مناسب وظیفه مهمی است، که تیپاکس با داشتن یکی از گسترده ترین شبکه های ارتباطی در کشور آن را به خوبی می داند. 

تیپاکس مجموعه بی نظیر شصت ساله ای است که به دلیل وجود نیروهای متخصص و ماهر و عملکرد مناسب سازمانی هم کار کردن در آن لذت بخش است و هم مشتریانش به خوبی آن را می شناسند و به تحربه آن اعتماد کامل دارند. تیپاکس مبتکر صنعت ارسال سریع درب به درب در ایران است و همواره تلاش می کند با استفاده از تکنولوژی های به روز پیشگام بوده و با ارائه راهکارهای مناسب برای کسب و کارها و افراد، سرعت و امنیت بیشتری را برای مشتریانش به ارمغان آورد. 

تیپاکس با بهره‌گیری از 4200 نفر نیروی متخصص و توانمند، 60 سال است که در حوزه حمل‌ونقل و لجستیک فعالیت دارد و امروز با بیش از 500 نمایندگی در سراسر کشور، مشغول خدمت‌رسانی به مشتریان خود است. شما با فعالیت در ناوگان ترابری تیپاکس، به عضوی از خانواده تیپاکس و هلدینگ فاخر تبدیل می‌شوید که با حمایت تیپاکس، می‌توانید درآمد مطمئن خود را داشته باشید. درواقع با پیوستن به ناوگان ترابری تیپاکس، می‌توانید تحت نام تیپاکس، به جمع‌آوری و توزیع مرسولات مشتریان بپردازید.

از امتیازات دیگری که با پیوستن به ناوگان ترابری تیپاکس به دست می آورید:

  • فعالیت تحت برندی 60 ساله و شناخته شده
  • برخورداری از درآمدی مطمئن و پایدار
  • رشد و پیشرفت سریع شغلی
  • فعالیت زمانبندی شده و مشخص 

جهت پیوستن به ناوگان ترابری تیپاکس، در مرحله اول باید از شرایط زیر برخوردار باشد: 
آشنایی با بازار منطقه
آشنایی با مسیرهای منطقه مورد تقاضا
روابط عمومی مناسب
دارا بودن کامیون 6، 8 یا 10 تنی برای رانندگان برون شهری
توانایی مدیریت
دارا بودن وانت پراید/ پیکان و یا نیسان برای رانندگان درون شهری 
بسته در روز 0
بسته در روز
نفر پرسنل 0
نفر پرسنل
نمایندگی در ایران 0
نمایندگی در ایران
ماشین حمل 0
ماشین حمل
خدمات مشتریان
شرکت تیپاکس اکسپرس پارس، با بیش از نیم‌قرن تجربه، بزرگترین شرکت پست خصوصی ایران بوده که به پشتوانه اعتماد مردم، شکل گرفته است. تیپاکس در طی 60 سال سابقه کاری خود سعی داشته تا با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌های مطرح شده در صنعت لجستیک، به انجام هرچه بهتر وظایف خود پرداخته و به‌عنوان سازمانی به‌روز و همراه با نوآوری، شناخته شود. امروز تیپاکس با بهره‌مندی از 4200 نفر نیروی متخصص، 2000 حامل سبک و سنگین و نزدیک بر 500 نمایندگی در سرتاسر کشور، همواره در تلاش است تا سطح پوشش خدمات خود را گسترده‌تر ساخته و دسترسی به خدمات ارسال کالا برای مشتری نهایی را تسهیل نماید.