درباره ما

تیپاکس ده‌ها هزار بسته را در روز جا‌به‌جا می‌کند 
بسته‌ها از این جهت که رابط بین افراد و نقاط مختلف‌اند، ارزشمند هستند. پس دریافت، محافظت، انتقال و رساندن به دست صاحبانشان در زمان مناسب وظیفه مهمی است که تیپاکس با داشتن یکی از گسترده‌ترین شبکه‌های ارتباطی در کشور آن را به خوبی می‌داند. 
تیپاکس مجموعه بی‌نظیر شصت ساله‌ای است که به دلیل وجود نیروهای متخصص و ماهر و عملکرد مناسب سازمانی هم کار کردن در آن لذت بخش است و هم مشتریانش به خوبی آن را می‌شناسند و به تجربه آن اعتماد کامل دارند. تیپاکس مبتکر صنعت ارسال سریع درب به درب در ایران است و همواره تلاش می‌کند با استفاده از تکنولوژی‌های به روز پیشگام بوده و با ارائه راهکار‌های مناسب، برای کسب و کار افراد، سرعت و امنیت بیشتری را برای مشتریانش به ارمغان آورد.

بسته در روز 0
بسته در روز
نفر پرسنل 0
نفر پرسنل
نمایندگی در ایران 0
نمایندگی در ایران
ماشین حمل 0
ماشین حمل

سخن مدیرعامل

کسب‌وکارها به‌سرعت در حال رشد هستند و در این میان کسب‌و‌کاری که بتواند همسو با توسعه، خود را به‌روز نـگاه دارد زنده می‌ماند. تیپاکس61 ساله احترام به تجربه و اصالت را جزئی جداناپذیر از رویه و منش خود می‌داند و با اتـکا به تجربه، خود را به‌روز نگاه داشته و با حفظ اصـالت خویش توسـعه می‌یابد. تا امروز همواره کوشیده‌ایم تا همگام با تجهیزات مدرن و تـکنولوژی روز دنـیـا توسـعه یابیـم، به‌نحوی که به تنها کوریر تمام دیجیتال کشور تبدیل شدیم. تنوع در ارتباط و ارائه خدمات مدرن، راهبردهای محوری ما در صنـعت لجستیک و پست بوده است. به گونه‌ای که در سال‌های اخیر توانسته‌ایم راهـکارهای نوین و با کیـفیت را برای مردم ایجاد کنیم . تیپاکس بر پایه دو ارزش "شبـکه" و "برند" استـوار اسـت و برای تحـقـق وعـده‌های برنــدش ، در سـایه اطـمینان و اعـتماد مشتریان شبکه‌ای از سرمایه‌های انسانی و تجهیزات مدرن و به‌روز را ایجاد کرده است. از مهمترین اولویـت‌های تیپاکس در اخـلاق حرفه‌ای‌اش احترام به مشتریان در هر سطحی می‌باشد. رضایت مشتری دلیل بقاء وارتقاء برند ماست و این امر جز با پاسخگویی صحیح میسر نمی‌‌شود. در این مسیر نیاز مشتریان را لحظه به لحظه رصد می‌کنیم و با طراحی راهکارهای مناسب در جلب هر چه بیشتر این رضایت گام برمیداریم.

 

 

مدیر عامل

مهرداد فاخر 

ارتباط با مدیرعامل
دکتر مهرداد فاخر

ارزش‌های بنیادین تیپاکس

ارزش‌های بنیادین تیپاکس در چهار دسته زیر قرار می‌گیرند: 

  • رابطه برد-برد با ذی‌نفعان
  • مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی
  • چابکی
  • نوآوری

ارزش های بنیادین تیپاکس

خط مشی

تیپاکس به‌عنوان مبتکر و بنیان‌گذار صنعت کوریر سرویـس در کشور، با شش دهه فعالیت در حوزه جابجایی سریع مرسولات و محمولات و مشارکت در حوزه صنعت پست و لجستیک، ضمن ارج نهادن به منابع انسانی و شبکه نمایندگان خود به‌عنوان ارزشمندترین دارایی سازمان و با توجه به اصـل رضایت‏ مشـتریـان و تعـهد در برآورده ساختن الزامات قانونی ؛ بهبود‏ مستمر در کلیه فعالیت‏‌ها و فرآینـدها را به‌عنوان خط‏ مشی فعالیت‏‌های خود انتخاب کرده و در این راستا ضمن حفـظ، نگهداری و بهبود سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 دستیابی به موارد ذیل را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده است:

1) ارتقاء کیفیت خدمات و انجام دقیق تعهدات در راستای افزایش وفاداری و رضایتمندی مشتریان

2) آموزش و ارتقاء سطح دانش، مهارت، انگیزه و توسعه قابلیت‌‏های منابع انسانی

3) گسترش بازار ارائه خدمات

اینجانب تصویب‌کننده نظام مدیریت کیفیت سـازمان بوده و نمایـنده مدیـریت در کیفیت مسئـولیت ضمانت اجرا، نظارت مستمر بر میزان اثر بخشی و کـارایی عملکرد و بـهبود مستـمر این نظام را در نیل به اهداف سازمان بر عهده دارد و در فـواصل زمانی معین میزان اثر بخشی و کارایی این نظام را به اینجانب گزارش می‌دهد.

 

مدیر عامل 

مهرداد فاخر 

خطی مشی

مسئولیت اجتماعی

مسعولیت های اجتماعی

مسئولیت اجتماعی در تیپاکس به مجموعه‌ فعالیت هایی تلقی می شود که بستر آن فعالیت های انسان دوستانه، تابع ارزش‌های اخلاقی و اعتقادی، فرهنگی و ملی با احترام به انسان و محیط اطراف آن می باشد. این نوع نگرش از گذشته تا به امروز بصورت نگاهی فراگیر بعنوان شاخص ارزشی مهمی در تیپاکس شناخته می شود. نگرش تیپاکس در برخورد با موضوع مسئولیت اجتماعی دیدگاهی آینده نگر است، پیش بینی کننده مسئولیت های اجتماعی، و اجرای برنامه ها فراتر از آنچه که الزام سازمان ها بصورت مرسوم است.

مسئولیت انسانی : مشارکت داوطلبانه و بشردوستانه درگستره‌ی وسیعی از فعالیت‌های عام‌المنفعه به منظور همراهی و التیام گوشه‌ای از دردها، نیازها و خسارت های جامعه.

مسئولیت اخلاقی : تیپاکس برای رسیدن به تعالی در مسیر اهداف سازمانی خود، معیارهای اخلاقی و انسانی را در تار و پود خود نهادینه ساخته است. ویژگی هایی چون ادب، احترام، انصاف، پرهیز از افکار و اعمال ناشایست و ترویج اهداف انسانی، اهمیت به خرد جمعی و کار گروهی چرا که در غیر این صورت، انرژیهایی که باید صرف سازندگی و ارتقاء سازمان شود، هزینه‌ی حاشیه‌سازی ها میگردد.

مسئولیت قانونی و حقوقی : تیپاکس در عین تمرکز بر سودآوری، ملزم به رعایت قوانین و مقررات وضع شده است. تأمین بهداشت و ایمنی پرسنل، پرهیز از بروز مصادیق تبعیضی، جنسیتی و توجه به مسائل زیست محیطی و انسانی در تمامی فرآیندهای ارائه خدمات از جمله موارد متعددی است که مورد توجه تیپاکس می باشد.

مسئولیت اقتصادی : تیپاکس ارزش افزوده‌ی حاصل ازسود در ارائه خدمات را اصلی ترین هدف خود نمی‌داند بلکه بر این باور است که با پاسخگوئی مستمر و بکارگیری مدیرانی پاسخگو، میتواند نقش به سزائی در ارتقاء کیفی سازمان، جلب مشارکت حداکثری درون سازمانی و ترویج آن در حفظ اعتماد در سطح مشتری ها، افزایش بازدهی و در نهایت، رشد سود سازمانی را منجر می شود.

:حرکت مسئولانه تیپاکس به سوی اهدافی جهانی تیپاکس دریافته‌ که برای بهره‌ور بودن، رقابت‌پذیر بودن و توانایی پاسخگویی به تغییرات باید مسئولانه تصمیم گیری کند. با این رویکرد تیپاکس به‌عنوان سازمانی مسئول و هم پیمان هلال احمر ایران شناخته می‌شود. این همکاری با انعقاد تفاهم نامه ای در راستای انجام مسئولیت اجتماعی شرکت تیپاکس را به عنوان برندی ایرانی برای خدمت رسانی و همیاری به هموطنان در سطوح شهری، ملی و بین‌المللی معرفی می کند.

اطلاعات بیشتر 

افتخارات تیپاکس

       
افتخارات
افتخارات

شرکت های هلدینگ فاخر

هلدینگ فاخر با ماموریت شکل دهی و راهبری اکوسیستم فاخر، سازماندهی و مدیریت استراتژیک شرکت های تابعه و وابسته تشکیل شده است . این مجموعه به دنبال ایجاد کسب و کارهای جدید و توسعه زیرساخت های مناسب برای شکل دهی به شبکه فراگیر مبادله ارزش میان مردم، دولت و عرضه‌کنندگان کالا و خدمات است. موسسان هلدینگ فاخر که هرکدام دارای کسب و کارهای مجزا اما مرتبط در حوزه های پستی و تولیدی از قبیل شرکت تیپاکس و شرکت اکتیران بودند ، سال ۱۳۹۲ به ایده تاسیس یک هلدینگ برای اداره مشترک کسب و کارهای خود رسیدند.هلدینگ فاخر به منظور ایجاد اکوسیستم فاخر در حوزه های لجستیک، تجارت الکترونیک ، تولید و بازرگانی شکل گرفته است.about1
about1
about1
about1
about1
about1
about3
about1
about1
about1
about2
about4