برآورد زمان ارسال

محاسبه زمان ارسال بسته

زمان ارسال بسته با تیپاکس به فاصله مبدا و مقصد بستگی داشته و از 1 تا 4 روز کاری متغیر است. شما می توانید با وارد کردن مبدا و مقصد مورد نظر خود در قسمت زیر, از زمان تقریبی رسیدن بسته مطلع شوید و سپس نسبت به ارسال بسته خود اقدام کنید.

گلستان خراسان شمالی خراسان رضوی خراسان جنوبی سیستان و بلوچستان کرمان فارس هرمزگان یزد اصفهان سمنان خوزستان آذربایجان شرقی لرستان کرمانشاه مازندران گیلان اردبیل بوشهر زنجان کردستان همدان قزوین مرکزی قم تهران البرز چهارمحل بختیاری آذربایجان غربی ایلام کهکیلویه و یویر احمد
زمان ارسال
حداقل زمان ارسال بسته چند روز است؟

بسته‌های Same day در همان روزی که دریافت شده‌اند، تحویل گیرنده می‌شوند. پس از آن، کمترین زمان ارسال مربوط به ارسال‌های Next day است که در روز بعد از دریافت، تحویل گیرنده خواهند شد.


حداکثر زمان ارسال بسته چند روز است؟

بیشترین زمان ارسال مربوط به یک بسته، 5 روز کاری است.


بسته من به دستم نرسیده است، از کجا پیگیری کنم؟

شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز، از طریق قسمت رهگیری سایت تیپاکس، از وضعیت بسته خود مطلع شوید. علاوه بر این، شما می‌توانید در روزهای کاری و ساعات اداری، از طریق تماس با شماره 0218457، از وضعیت بسته خود مطلع شوید.


از چه روش ارسالی بسته یک روزه به مقصد می‌رسد؟

مدت زمان رسیدن بسته، با توجه به فاصله مبدا و مقصد متفاوت است. در حال حاضر امکان ارسال یک روزه در شهر تهران و با همکاری شرکت تی نکست، فراهم شده است.