خدمات

 سرویس درون شهری

خدمات تکمیلی

تیپاکس با 62 سال سابقه در حوزه ارائه خدمات کوریر سرویس، در راستای جلب رضایت مشتریان و ایجاد سهولت در فرایند ارسال و دریافت کالا، خدمات تکمیلی را در اختیار مشتریان خود قرار داده است تا این عزیزان با اطمینان خاطر و به راحتی بسته‌های خود را ارسال، رهگیری و دریافت کنند.

 

جبران خسارت

تیپاکس در راستای جلب رضایت مشتریان خود، خدمت جبران خسارت را برای تمامی مشتریانی که بسته آنها خسارت دیده، در نظر گرفته است. در این خدمت تمامی بسته‌های ارسالی توسط تیپاکس، درصورت مفقودی یا آسیب‌دیدگی، بسته به مبلغ ارزش اعلام شده از سمت فرستنده، بین 100 هزار تومان تا 30 میلیون تومان (50 میلیون تومان برای مشتریان قراردادی) جبران خسارت خواهند شد.

مشاهده

ارسال پیامک

تیپاکس برای آرامش خاطر مشتریان و اطلاع رسانی وضعیت ارسال بسته از طرف فرستنده یا دریافت از طرف گیرنده، خدمت ارسال پیامک را در اختیار مشتریان قرار داده است. در این خدمت هنگام ارسال و دریافت بسته، پیامک اطلاع‌رسانی به فرستنده و گیرنده ارسال می‌شود تا هردو بتوانند وضعیت بسته را رهگیری کنند.


بسته بندی

با هدف حفظ اموال مشتریان و ایجاد راحتی در ارسال بسته، تیپاکس اقدام به ارائه خدمت بسته‌بندی کرده است. با استفاده از این خدمت تمامی مشتریان می‌توانند کالای ارسالی خود را متناسب با ابعاد و محتویات کالا، بسته بندی کنند تا از آسیب دیدن کالا جلوگیری شود.

مشاهده

پرداخت در محل

به‌منظور بهبود مشتری مداری برای مشتریان کسب‌وکار در روند ارسال کالا، تیپاکس اقدام به ارائه خدمت cod، کرده است. در این خدمت با عقد قرارداد cod میان تیپاکس و فرستنده کالا، مشتریان می‌توانند مبلغ کالای خریداری شده خود را هنگام تحویل بسته به مامور تیپاکس پرداخت کنند.

مشاهده

پس کرایه

تیپاکس به‌منظور رفاه حال مشتریان خود، خدمت پسکرایه را برای مشتریان خود فراهم کرده است. با استفاده از این خدمت، فرستنده می‌تواند بدون پرداخت هزینه ارسال، بسته را به مقصد فرستاده و هزینه ارسال، از گیرنده و هنگام تحویل بسته دریافت شود.

مشاهده

رهگیری آنلاین

تیپاکس به‌منظور اطلاع مشتریان از وضعیت بسته‌های ارسالی آنها در طی فرایند ارسال، سیستم رهگیری بسته آنلاین را در اختیار مشتریان قرار داده است. در این خدمت، مشتریان می‌توانند با استفاده از وارد کردن کد رهگیری، در بخش رهگیری بسته سایت تیپاکس، در هر لحظه از وضعیت بسته ارسالی خود مطلع شوند.

مشاهده

لینک پرداخت

تیپاکس برای راحتی هرچه بیشتر مشتریان خود در پرداخت هزینه ارسال بسته‌ها، امکان پرداخت آنلاین از طریق لینک را فراهم کرده است. لینک پرداخت در پیامک‌های رهگیری که هنگام ثبت سفارش برای فرستنده و گیرنده ارسال می‌شود، وجود دارد و مشتریان می‌توانند پرداخت‌های نقدی، پسکرایه و COD خود را از طریق این لینک انجام دهند.