لینک پرداخت

لینک پرداخت

 

پرداخت آنلاین هزینه ارسال بسته ها

لینک پرداخت امن تیپاکس، یکی دیگر از خدمات تیپاکس برای راحتی هرچه بیشتر مشتریان، هنگام پرداخت هزینه ارسال بسته است. لینک پرداخت امن در پیامک رهگیری‌ قرار گرفته و پس از ثبت سفارش، بسته‌ به شیوه پرداخت انتخاب شده، برای فرستنده، گیرنده و یا هر دو ارسال می‌شود. در واقع لینک پرداخت امن در پرداخت نقدی برای فرستنده، پس‌کرایه برای گیرنده و در پرداخت نقدی-پس‌کرایه برای فرستنده و گیرنده ارسال خواهد شد.

از مزایای مهم لینک پرداخت می‌توان به امنیت بالا، سرعت و سهولت در پرداخت اشاره کرد. همچنین با استفاده از این لینک هزینه ارسال بسته دقیق و بدون هیچگونه وجه اضافه قابل پرداخت بوده مشتریان درگیر مشکلاتی مانند نبود وجه نقد یا مشکل در عملکرد پوزهای بانکی هنگام تحویل بسته نخواهند شد.

لذا مشتریان تیپاکس می‌توانند پس از دریافت لینک پرداخت، هزینه ارسال بسته خود را چه به صورت نقدی، چه پس‌کرایه (پرداخت هزینه ارسال بسته در مقصد) و COD (پرداخت وجه کالا و هزینه ارسال بسته در مقصد) از طریق این لینک انجام دهند و هیچ‌گونه معطلی هنگام تحویل بسته در مقصد نداشته باشند. درصورت حذف شدن پیامک حاوی لینک، مشتریان تیپاکس می‌توانند برای اطمینان از پرداخت خود و یا پرداخت آنلاین، وارد صفحه http://jetpay.tipax.ir/  شوند. در این صفحه مشتریان می‌توانند با وارد کردن کد رهگیری بسته خود، از وضعیت پرداخت مطلع شده و درصورت تمایل نسبت به پرداخت اقدام کنند.

 

سوالات متداول لینک پرداخت امن

لینک پرداخت برای فرستنده ارسال می‌شود یا گیرنده؟

این پیامک بعد از ثبت سفارش، برای فرستنده یا گیرنده (طبق نظر فرستنده) ارسال می‌شود.


آیا امکان پرداخت پس کرایه از طریق لینک پرداخت وجود دارد؟

بله، در تمامی روش‌های ارسال، امکان پرداخت هزینه ارسال از طریق لینک پرداخت وجود دارد.


آیا لینک پرداخت به اپلیکیشن خاصی برای پرداخت متصل می‌شود؟

خیر، مشتری مستقیم به درگاه بانکی متصل خواهد شد و نیاز به دانلود اپلیکیشن خاصی نیست.


آیا امکان پرداخت هزینه COD از طریق لینک وجود دارد؟

بله، در سفارش‌های COD (پرداخت وجه کالا و هزینه ارسال بسته در مقصد) گیرنده می‌تواند هزینه کالا را از طریق لینک ارسال شده، پرداخت کند.