لاکر

 

لاکر هوشمند جابار، نوع جدیدی از دسترسی به امکانات دریافت بسته

لاکر هوشمند جابار، صندوقی هوشمند و الکترونیکی است که در مکان‏ های مشخص مستقر شده و به گیرندگان بسته‌ها اجازه می‌دهد تا برای دریافت بسته خود در زمان و مکان دلخواه برنامه‌ریزی کنند. لاکر‌های هوشمند جابار می‌توانند تاثیر مناسبی در حفاظت از محیط‌ زیست داشته باشند؛ چرا که در یک شهر هوشمند، به کاهش تردد وسایل نقلیه کمک می‌کنند. لاکرهای هوشمند، عموما برای بسته‌ها و پاکت‌های استاندارد کارایی داشته و انواع بسته‌های (کارتن‌های) بزرگ، متوسط و کوچک را درون خود جای می‌دهند. 

ویژگی های لاکر جابار

 • کاهش هزینه ارسال
 • امنیت و اطمینان بالا
 • سهولت در استفاده
 • مقاومت در برابر شوک، ضربه و شرایط آب و هوایی مختلف
 • امکان تحویل بسته به‌صورت شبانه‌روزی و در همه روزهای سال

مزایای سرویس لاکر جابار

Service

امنیت و قابلیت اطمینان بالا:

تنها کسی که از انتخاب لاکرجابار به‌عنوان مقصد بسته مطلع می‌شود، گیرنده بسته است و تا زمانی‌که پیامک دریافتی شامل رمز ورود و مشخصات لاکرجابار انتخابی را برای فرد دیگری ارسال نکرده باشد، شخصی جز گیرنده پیامک نمی‌تواند بسته را از داخل لاکر رزرو شده خارج کند. 
Service

سهولت در استفاده:

ثبت سفارش تحویل بسته از لاکرهای هوشمند جابار بسیار ساده است. مشتریان می‌توانند به‌راحتی و فقط در چند لحظه، نزدیک‌ترین لاکرجابار را از روی نقشه به‌عنوان مقصد تحویل بسته انتخاب کنند و بسته خود را در تاریخ انتخابی از لاکر مد نظر تحویل بگیرند. 
Service

صرفه‌جویی در هزینه:

با انتخاب لاکرهای هوشمندجابار به‌عنوان مقصد تحویل بسته، بخشی از هزینه‌های ارسال که شامل هزینه توزیع بسته می‌شود از هزینه ارسال کسر خواهد شد. لذا انتخاب لاکرجابار به‌عنوان مقصد بسته در هر مرحله از روند سفارش، با کاهش هزینه ارسال همراه خواهد بود. 
Service

امکان تحویل 24 ساعته:

استفاده از لاکرهای هوشمندجابارساده و بدون نیاز به اپراتور است. به‌همین دلیل مشتریان می‌توانند بعد از تغییر مقصد بسته به لاکر جابارمورد نظر و تعیین تاریخ تحویل بسته، به‌صورت 24 ساعته و حتی روزهای تعطیل بسته خود را از لاکرجابار انتخابی تحویل بگیرند. 

لاکرجابار، صندوقی هوشمند و الکترونیکی است که در مکان‌های مشخص مستقر شده و کارکرد اصلی آن حفاظت، نگهداری و تحویل هر نوع بسته شامل اسناد و مدارک، وسایل شخصی و ... است. با انتخاب گزینه تحویل بسته از لاکر هوشمند جابار، بسته‌های مشتریان به تیپاکسیاران تحویل و تا قبل از ساعت 18 به لاکر جاباری که گیرنده یا فرستنده انتخاب کرده است سپرده می‏ شوند. گیرنده می‌تواند با استفاده از رمز عبوری که در پیامک برایش ارسال شده است، بسته را از ساعت 18 همان روز تا ساعت 18 روز بعد (به‌ مدت 24 ساعت، حتی روزهای تعطیل) تحویل بگیرد.

درصورتی‌که هنگام ثبت سفارش، مقصد تحویل بسته را لاکر جابار انتخاب نکرده باشید، جای نگرانی نیست!

شما می‌توانید روی لینکی که در پیامک برای شما ارسال شده کلیک کرده و از طریق دکمه تغییر مقصد به لاکر جابار، مقصد بسته خود را لاکر جابار انتخاب کنید. با این انتخاب، علاوه بر کاهش هزینه ارسال، می‌توانید با استفاده از رمز و شماره لاکر جاباری که برایتان پیامک شده، بسته خود را به‌صورت 24 ساعته، در تاریخ انتخابی، از لاکر جابار مورد نظر تحویل بگیرید. توجه داشته باشید که این زمان قابل تمدید نبوده و ساعت 16 روز بعد، پیامکی برای یادآوری اتمام مهلت تحویل بسته از لاکر هوشمند جابار به گیرنده ارسال خواهد شد. درصورتی‏که بعد از اتمام مهلت زمان 24 ساعته، گیرنده بسته را از لاکر تحویل نگیرد، بسته توسط تیپاکسیار از لاکر جابار خارج شده و به مبدا عودت داده خواهد شد. لاکرهای هوشمند می‌توانند تاثیر مناسبی در حفاظت از محیط زیست داشته باشند؛ چرا که در یک شهر هوشمند، به کاهش تردد وسیل نقلیه کمک می‌کنند. لاکرهای هوشمندجابار عموما برای بسته‌ها و پاکت‌های استاندارد کارایی داشته و انواع بسته‌های (کارتن‌های) بزرگ، متوسط و کوچک را درون خود جای می‌دهند.  

 1. لاکر هوشمند جابار برای چه چیزی استفاده می‌شود؟
 2. مشتریان می‌توانند لاکر جابار را به‌عنوان مقصد تحویل بسته انتخاب کنند و لاکرهای جابار نیز وظیفه حفاظت از بسته‌های مشتریان را دارند.
 3. هزینه انتخاب لاکر جابار چه مبلغی است؟
 4. انتخاب لاکر جابار به‌عنوان مقصد تحویل بسته نه‌تنها شامل هزینه اضافه نمی‌شود، بلکه با این انتخاب هزینه ارسال بسته کاهش پیدا خواهد کرد.
 5. ساعت کاری لاکرهای جابار به چه صورت است؟
 6. لاکرهای جابار به‌صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته، حتی روزهای تعطیل، در دسترس و قابل استفاده هستند.
 7. ثبت لاکر جابار به‌عنوان مقصد بسته به چه صورت است؟
 8. تمامی مشتریان می‌توانند هنگام ثبت سفارش، نزدیک‌ترین لاکر جابار به مقصد خود را به‌عنوان مقصد تحویل بسته انتخاب کنند تا در تاریخ مد نظر بسته را از لاکر انتخابی تحویل بگیرند.
 9. در صورتی‌که بعد از ثبت سفارش قصد تغییر مقصد به لاکر هوشمند جابار را داشته باشیم، چه باید کرد؟
 10. بعد از ثبت سفارش ارسال بسته، پیامکی شامل لینک تغییر مقصد به لاکر جابار برای فرستنده و گیرنده ارسال خواهد شد که با کلیک روی آن، می‌توان مقصد تحویل بسته را به لاکر جابار تغییر داد.