اخبار

 

لجستیک و حمل‎و‎نقل
1399/03/15
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-عقد تفاهم‌نامه همکاری میان تیپاکس و سازمان داوطلبان هلال احمر
عقد تفاهم‌نامه همکاری میان تیپاکس و سازمان داوطلبان هلال احمر تیپاکس این روزها در آستانه ورود به ۶۰ سالگی است؛ شصت سال همراهی در مسیر خدمت نوآورانه و در تمام این مدت، مسئولیت اجتماعی را جزئی جدایی‌ناپذیر از کسب‌وکار خود دانسته و می داند و برای آن استراتژی روشن و شفافی دارد. در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۹۹، تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر و شرکت "تیپاکس" در دیداری دوجانبه در این سازمان امضا شد. بر مبنای این تفاهم نامه، امروز تیپاکس افتخار دارد با تسهیل انتقال و تحویل اقلام اهدایی مربوط به مشارکت‌های مردمی در سوانح و بلایا، از مسیرهای هوایی و زمینی، در انتقال کمک‌های بشردوستانه به اقصی نقاط کشور نقشی موثر و سازمان یافته تر نسلت به قبل ایفا کند.
1399/01/25
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-اقدامات تیپاکس در دوران کرونا
اقدامات تیپاکس در دوران کرونا در شرایط پیش آمده، وظیفه خود می‌دانیم تا در کنار پزشکان و پرستاران و دیگر مسئولان دلسوز سرزمینمان، عزم ملی را برای بهبود شرایط جزم کنیم و دست در دست هم، گامی در مسیر سلامت جامعه و رهایی از نشر ویروس کرونا برداریم. در این مدت سعی داشته‌ایم تا با تکیه‌بر اطلاعیه‌های سازمان بهداشت جهانی(WHO) و رعایت اصول بهداشتی و ایمنی، دغدغه جابجایی بسته‌های مشتریان خود را کم کنیم و امروز بر آنیم تا با ارائه گزارشی از اقدامات انجام‌شده، به مشتریان خود این اطمینان را بدهیم که هر کاری را که لازم بوده و توصیه‌شده انجام داده‌ایم؛ چراکه خود را مسئول میدانیم.
1399/01/10
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-همراهی تیپاکس با بنیاد یاران عشق
همراهی تیپاکس با بنیاد یاران عشق تیپاکس امروز افتخار این را داشت تا در کنار بنیاد یاران عشق، بار دیگر در لحظه‌هایی ناب و عاشقانه شریک باشد.
1398/12/13
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-تیپاکس سهم خود را فراموش نمی‌کند!
تیپاکس سهم خود را از عشق و همدلی فراموش نمی کند! شرکت تیپاکس و دیگر شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ فاخر آماده است تا خدمات لجستیکی (ارسال مرسولات پستی) خود را در راستای این مهم، به‌صورت رایگان در اختیار سیستم‌های بهداشتی و درمانی کشور قرار دهد. تیپاکس از هم اکنون مسئولیت ارسال مرسولات مورد نیاز هم‌میهنان عزیز در سراسر کشور را به‌عهده گیرد و سفیر هرگونه کمکی از جانب وزارت‌خانه‌های مرتبط و خیریه‌های معتبر باشد.
1399/02/20
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-مسئولیتی به قدمت 60 سال همراهی با مردم
مسئولیتی به قدمت 60 سال همراهی با مردم تیپاکس، به‌عنوان مجموعه بزرگ 60 ساله‌ای که در حوزه حمل‌ونقل و لجستیک مشغول خدمت است، طبق استراتژی مشخص و شفافی، در راستای مسئولیت اجتماعی خود گام برمی‌دارد. یکی از این گام‌ها، اعلام آمادگی و همکاری داوطلبانه با سازمان داوطلبان هلال احمر در بحث لجستیک است تــا از این طریق بتواند از ظرفیت‌ها و توان خود در حل مشکلات کمک کند.
1399/02/13
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-مصاحبه با مدیر برند تیپاکس پیرامون اقدامات تیپاکس در راستای مسئولیت اجتماعی
مصاحبه با مدیر برند تیپاکس پیرامون اقدامات تیپاکس در راستای مسئولیت اجتماعی هومن خطیبی مدیر برند تیپاکس درباره فعالیت این برند در روزهای کرونایی گفت:این شرکت به طور مستمر، فعالیت در حوزه مسئولیت اجتماعی را به عنوان نگاهی در مجموعه نهادینه کرده است. با شیوع ویروس کرونا، تمامی کسب وکارها از جمله تیپاکس درگیر این بحران شدند. با این وجود، این شرایط نتوانست فعالیت های عملیاتی تیپاکس را تحت الشعاع قرار دهد؛ حتی در تعطیلات سال نو. تیپاکس در تمام روز‌های سپری شده کرونایی، با وجود تمام موانعی که برای حمل و نقل جاده‌ای وجود داشت، با اخذ مجوزهای لازم، توانست به تعهدات خود عمل کند.
1398/11/24
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-افزایش ساعت کاری نمایندگی‌های تیپاکس تهران در روزهای پنج شنبه
افزایش ساعت کاری نمایندگی‌های تیپاکس تهران در روزهای پنج شنبه قابل توجه مشتریان محترم شرکت تیپاکس به‌جهت حفظ و رضایت خاطر هرچه بیشتر مشتریان محترم تیپاکس، ساعت کاری نمایندگی‌های تیپاکس تهران در روزهای پنج شنبه تا انتهای سال 98، از ساعت 9 الی 18 می‌باشد.
1398/11/20
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-درگاه الکترونیکی ارائه خدمات پستی مای‌تیپاکس آغاز به کار کرد
درگاه الکترونیکی ارائه خدمات پستی مای‌تیپاکس آغاز به کار کرد مای‌تیپاکس، به عنوان نخستین درگاه الکترونیکی ارتباط و ثبت سفارش خدمات پستی تیپاکس، در دسترس شهروندان تهرانی قرار گرفت و به زودی در تمام کشور خدمات خود را ارائه خواهد کرد.
1398/10/30
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-مراسم یادبود سومین سال تاسیس هلدینگ فاخر
مراسم یادبود سومین سال تاسیس هلدینگ فاخر روز چهارشنبه 25 ام دی ماه 1398، مراسم یادبود سومین سال تاسیس هلدینگ فاخر، در فضایی خودمانی، داخل ساختمال هلدینگ برگزار شد.
1398/10/29
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-دسترسی ساده و آسان به نمایندگی های تیپاکس با 80 نمایندگی در تهران
دسترسی ساده و آسان به نمایندگی های تیپاکس با 80 نمایندگی در تهران احترام یکی از ارزش‌های استراتژیک برند تیپاکس است. برای حفظ احترام به مشتری، دسترسی ساده و آسان به نمایندگی همواره مورد توجه تیپاکس بوده و امروز، تیپاکس با 80 نقطه تماس در تهران، آماده خدمت رسانی به مشتریان خود است.
1398/10/23
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-تقدیر سازمان ملل ایران، بخش برنامه جهانی غذا (WFP) از تیپاکس
تقدیر سازمان ملل ایران، بخش برنامه جهانی غذا (WFP) از تیپاکس قدیر سازمان ملل ایران، بخش برنامه جهانی غذا (WFP) از تیپاکس روز جمعه 17 آبان 98، در مراسم سالگرد سی‌ودومین سال شروع به کار سازمان ملل در ایران، بخش برنامه جهانی غذا (WFP)، از چهار نام تجاری همراه با این سازمان تقدیر به عمل آمد.
1398/10/19
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-qms
اعطای نشان مدیریت کیفیت توسط آقای دکتر مهرداد فاخر به شرکت کنندگان دوره سیستم مدیریت کیفیت تیپاکس در راستای افزایش دانش کارکنان خود و رسیدن به استانداردهای سازمانی، به همت دکتر مهرداد فاخر و با مسئولیت جناب آقای زندی، نماینده مدیریت در سیستم کیفیت، اقدام به برگزاری دوره سیستم مدیریت کیفیت کرد.
1398/10/09
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-نشست تخصصی «مدیریت ریسک در کسب و کارهای امروز»
نشست تخصصی مدیریت ریسک در کسب و کارهای امروز نشست تخصصی «مدیریت ریسک در کسب و کارهای امروز» در روز یکشنبه 8 دی ماه 1398، در مجموعه تیپاکس برگزار شد.
1398/09/24
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-حمایت تیپاکس از کارآفرینی و تولیدات ملی در حوزه البسه در جشنواره سی پال
حمایت تیپاکس از کارآفرینی و تولیدات ملی در حوزه البسه در جشنواره سی پال مراسم افتتاحیه دومین جشنواره ملی مد و لباس «سی‌‌پال»، با محوریت حمایت از تولید داخلی و طراحان ایرانی و با موضوع جاده ابریشم، روز پنج‌شنبه 21 آذرماه در مجموعه فرهنگی آسمان برگزار شد.