رونمایی از کتاب "آسمان سقف ندارد" در سالروز 63 سالگی تیپاکس

رونمایی از کتاب "آسمان سقف ندارد" در سالروز 63 سالگی تیپاکس

نویسنده : تیپاکس

در 30 خرداد سال 1339، شرکت تیپاکس اکسپرس پارس با مدیریت آقای محمدعلی فاخر تاسیس شد و به‌عنوان اولین پست30 خرداد 1402، مصادف با سالروز 63 سالگی تیپاکس بود. سالروز تاسیس اولین کوریر سرویس خصوصی ایران که در تمام سال‌های فعالیت خود تلاش کرد تا هم‌راستا با تکنولوژی روز دنیا به ارائه خدمات نوین به مشتریان خود بپردازد.

امسال سالروز تاسیس تیپاکس با اتفاقی مهم همراه بود. تیپاکس در این روز از کتاب "آسمان سقف ندارد" رونمایی کرد. این کتاب به بیان فعالیت 60 ساله، اولین و بزرگ‌ترین شرکت کوریر سرویس خصوصی ایران می‌پردازد، از فراز و نشیب‌های این مسیر سخن می‌گوید و سرشار از امید برای افرادی است که قصد دارند کسب‌وکار شخصی خود را راه‌اندازی کنند.

کتاب آسمان سقف ندارد، اولین کتابی است که به بیان تاریخچه کاری یک شرکت خصوصی در حوزه پست و لجستیک در ایران پرداخته است؛ لذا از ارزش تاریخی بالایی نیز برخوردار است. همچنین تمامی عکس‌ها و اسناد قدیمی منتشر شده در این کتاب، روایت از قدمت تیپاکس داشته و خواننده را به دنیایی دور اما سرشار از جذابیت خواهد برد.

مراسم سالروز تاسیس تیپاکس با حضور آقای دکتر مهرداد فاخر، مدیر عامل تیپاکس و جمعی از مدیران برگزار شد. دکتر مهرداد فاخر در رابطه با این کتاب گفت: من با تیپاکس بزرگ شدم یا تیپاکس با من، فرقی نمی‌کند؛ ولی زندگی‌ام لحظه‌ای از حضورش خالی نبوده است. پدرم سال 1339 با باور به این روز و ایمان به صد سالگی تیپاکس، اولین قدم‌ها را در صنعت حمل‌ونقل و لجستیک مدرن کشور برداشت. با پشتکار او و کسانی‌که در این سال‌ها همراه و هم‌دلش بودند، امروز نام تیپاکس به‌عنوان اولین و بزرگ‌ترین شرکت کوریر سرویس ایران چون ستاره‌ای در آسمان صنعت لجستیک کشور می‌درخشد.

خواندن این کتاب را به تمامی علاقمندان به مطالعه و کسانی‌که به‌دنبال کسب تجربه‌های مفید در زمینه کسب‌وکار شخصی هستند پیشنهاد می‌کنیم.

برای مطالعه کتاب "آسمان سقف ندارد" روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود نسخه الکترونیکی کتاب آسمان سقف ندارد | تیپاکس

    نظر شما
    لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی:
    نظرات کاربران

    دیگر مسئولیت های اجتماعی تیپاکس