E T I P A X

وب سرویس خدمات پستی و ارائه api به کسب‌وکارهای اینترنتی

ارسال حرفه ای، برای هر حرفه ای

ثبت نام در ای‌تیپاکس
ای تیپاکس
 e-tipax

وب‌سرویس e-Tipax چیست؟

امروزه تمامی فروشگاه‌های آنلاین، نیازمند سامانه ثبت سفارش ارسال بسته پستی با قابلیت پیگیری بسته‌های ارسالی هستند. در همین راستا، پلتفرم e-tipax به‌عنوان خدمتی نو و با تمرکز در حوزه تجارت الکترونیک (e-commerce)، در اختیار مشتریان قرار گرفته است. این سرویس، ارائه خدمات پیشرفته و دسترسی به لجستیک هوشمند را برای تمامی کسب‌وکارها ممکن می‌سازد. همچنین، امکان رهگیری مرسولات به شما کمک خواهد کرد که بسته‌های خود را ایمن ارسال کنید. هدف اصلی ای‌تیپاکس، ساده‌سازی خدمات ارسال برای کاربران است. 

سفارش سریع

ویژگی‌ها

آسان و کاربردی

آسان و کاربردی

ای‌تیپاکس، پلتفرم انحصاری تیپاکس و ارائه‌دهنده‌ خدمات لجستیک به کسب‌وکارها است. رابط کاربری آسان، کارایی، امنیت، قابلیت نگهداری، دسترسی آنلاین، قابلیت اطمینان و مشتری‌مداری در طراحی این پلتفرم مورد توجه قرار گرفته است.

ای تیپاکس
پنل مدیریت عملیات مالی

پنل مدیریت عملیات مالی

از جمله امکانات پلتفرم ای‌تیپاکس می‌توان به امکان مشاهده وضعیت مالی و عملیاتی، مدیریت و شارژ حساب نقدی در کیف پول و امکان درخواست استرداد وجه از حساب مذکور به‌همراه ارائه گزارش‌های مربوطه به‌صورت دوره‌ای و آنلاین اشاره کرد.

ای تیپاکس
رهگیری آنلاین

رهگیری آنلاین

با استفاده از این سرویس، گیرنده و فرستنده بسته پستی می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز از آخرین وضعیت بسته‌های پستی خود مطلع شوند.

ای تیپاکس
برآورد هزینه و ارزیابی سرویس

ارائه جزئیات قیمت و زمان خدمات

با بهره‌مندی از پنل ای‌تیپاکس مشتریان می‌توانند جزئیات شیوه محاسبه تعرفه‌های متعلق به هر یک از بسته‌های پستی را با جزئیات کامل مشاهده کرده و بهترین شرایط ارسال را انتخاب کنند.

ای تیپاکس
مدیریت سفارش‌ها

مدیریت سفارش ها

با بهره‌مندی از داشبورد ای‌تیپاکس، به‌راحتی می‌توان لیست کاملی از سفارش‌ها و تمامی اطلاعات آنها (تعداد سفارش‌ها، سفارش‌های در حال پردازش، چاپ لیبل و ...) را مشاهده و بررسی کرد.

ای تیپاکس
ارائه لینک سفارش

ارائه لینک سفارش

با بهره‌مندی از داشبورد ای‌تیپاکس، مشتریان می‌توانند به‌راحتی لینک سفارش خود را با گیرندگان به اشتراک بگذارند تا به‌راحتی نسبت به بررسی وضعیت و هزینه‌های بسته خود اطلاع پیدا کنند.

ای تیپاکس

مسیر ساده ای‌تیپاکسی شدن

ثبت نام

وارد سایت www.etipaxco.com شده و از طریق آدرس ایمیل و کد تاییدی که از طریق پیامک برای شما فرستاده می‌شود، در ای‌تیپاکس ثبت نام کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را انتخاب کنید.

ثبت اطلاعات

وارد پروفایل شده و اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی خود را وارد کرده و روی گزینه ثبت اطلاعات کلیک کنید.

ثبت سفارشات

روی گزینه مرسوله جدید کلیک کرده و یکی از دو گزینه مشتری حقیقی یا مشتری حقوقی را انتخاب کنید. حالا گزینه‌های سفارش برای شما فعال می‌شود و می‌توانید از امکانات سایت استفاده کنید.

ای تیپاکس چیست؟

ای تیپاکس ، پلتفرم آنلاین دسترسی به خدمات تیپاکس برای ارسال بسته به سراسر کشور برای مشتریان تجاری و کسب و کارها است.


چگونه می‌توانم در ای تیپاکس ثبت نام کنم؟

شما با تکمیل فرم درخواست همکاری در صفحه ای تیپاکس، در وب‌سایت تیپاکس یا ورود به صفحه اصلی پلتفرم ای تیپاکس و ثبت نام، قادر به دریافت این سرویس خواهید بود.


هزینه ارسال بسته با ای تیپاکس چگونه محاسبه می‌شود؟

شما می‌توانید در قسمت برآورد هزینه در پلتفرم ای تیپاکس، با وارد کردن اطلاعات بسته خود و مشخص کردن مبدا و مقصد مورد نظر، از هزینه ارسال بسته مطلع شوید.


آیا امکان بازگشت مبلغ اضافی شارژ شده در حساب کاربری به کاربر وجود دارد؟

بله، شما می‌توانید از طریق "درخواست بازگشت وجه" در منوی "امور مالی" در پلتفرم ای تیپاکس درخواست خود را ثبت کنید.