e-tipax
 e-tipax

پلتفرم e-tipax خدمتی نوین با تمرکز در حوزه تجارت الکترونیک (e-commerce) است که در بستر وب، به ارائه خدمات به کسب و کارها می‌پردازد و دسترسی به لجستیک هوشمند را برای تمام کسب و کارها ممکن می‌کند. این خدمت می‌تواند یکی از اصلی‌ترین فعالیت‌های حمل و نقل پستی مانند ثبت سفارش، جمع‌آوری درب به درب، ارسال، رهگیری و گزارش‌گیری را به شکلی ساده و مدرن، عرضه کند.

تیپاکـــس همـــواره خـــود را توانمندســـاز کســـب و کارهـــا در بحـــث لجســـتیک و حمـــل و نقـــل می‌دانـــد و در تـــلاش اســـت بـــا ارائـــه خدمـــات متنـــوع، نیازهـــای مختلـــف مشـــتریان خـــود را برطـــرف ســـازد. کســـب و کارهـــای مختلـــف بـــا اســـتفاده از راهـــکار لجســـتیکی تیپاکـــس می‌تواننـــد بـــه مدیریـــت ســـفارش‌های خـــود پرداختـــه و در صـــورت نیـــاز، API دریافـــت کننـــد.  

   

فرم درخواست همکاری

فرم درخواست همکاری
نام و نام خانوادگی
شماره همراه
 آدرس وب سایت / فروشگاه اینترنتی
آدرس ایمیل
استان و شهر را انتخاب کنید
استان:
select
شهر:
متوسط تعداد ارسال بار ماهانه
حوزه فعالیت
 کد معرف


چرا ای تیپاکس؟

هدف اصلی ای تیپاکس، ساده‌سازی و سهولت کار برای کاربران (مشتریان تجاری) آن جهت ثبت سفارش، رهگیری و دریافت گزارش‌های جامع است. برای همین، ای تیپاکس به گونه‌ای طراحی شده تا با ایجاد سیستمی یکپارچه، پاسخگوی نیازهای مختلف مشتریان خود باشد. امروزه راهکارهای لجستیکی یکی از دغدغه‌های اصلی و مورد تمرکز کسب و کارها در ارائه خدمات خود به مشتریان است. روزانه فروشگاه‌های آنلاین بسیاری، نیازمند سامانه ثبت سفارش مشتریان و پیگیری بسته‌های خود هستند. تیپاکس با تجزیه و تحلیل نیازهای مشتریان خود و بهره‌گیری از دانش روز خدمات لجستیک در دنیا، اقدام به پیاده‌سازی راهکاری برای برطرف ساختن این نیاز کرده است.

ورود به پنل eTipax

مزایای اختصاصی ای‌تیپاکس

برآورد هزینه و ارزیابی سرویس

برآورد هزینه و ارزیابی سرویس

شما می‌توانید هزینه ارسال بسته را با توجه به فاصله مبدا و مقصد، ارزش کالا، ابعاد و وزن بسته، برآورد کنید.

مدیریت سفارش ها

مدیریت سفارش ها

پس از برآورد هزینه، می‌توانید امکان انتخاب نحوه ارسال سفارش‌های یکسان یا متفاوت به یک یا چند مقصد متفاوت را انتخاب کنید.

رهگیری بسته

رهگیری بسته

شما می‌توانید در هر لحظه، از وضعیت بسته ارسالی خود مطلع شده و آن را رهگیری کنید.

مدیریت تخصیص

مدیریت تخصیص

ای تیپاکس با لحاظ کردن پارامترهای مختلف و بهینه کردن ساختار صحیح هزینه و میزان سفارشات تخصیص داده شده به تامین‌کنندگان مختلف، نزدیکترین سرویس‌دهنده (نمایندگی) را انتخاب می‌کند.

مدیریت سرویس ها

مدیریت سرویس ها

با توجه به تنوع سرویس‌های قابل ارائه به کاربران ای تیپاکس، این امکان وجود دارد تا خدمات با قابلیت سفارشی در اختیار کاربران قرار داده شود.

مدیریت کاربران

مدیریت کاربران

در پلتفرم ای‌تیپاکس، امکان مدیریت تمامی حساب‌های کاربری یک مشتری تجاری و سفارشی‌سازی سطوح دسترسی‌ها توسط ادمین اصلی، وجود دارد.

هوشمندی پلتفرم

هوشمندی پلتفرم

ای تیپاکس با توجه به اطلاعات ثبت شده مشتری، بهترین شیوه ارسال و بسته‌بندی بهینه را پیشنهاد می‌دهد.

سیستم تیکتینگ

سیستم تیکتینگ

تمامی تیکت‌ها با دسته‌بندی‌های مختلف و با ابزارهایی مانند ارجاع تیکت، پاسخ‌های از پیش تعریف شده به سوالات متداول، ایجاد پایگاه دانش و گزارش‌گیری و ارسال اطلاع‌رسانی خودکار و .... دسته‌بندی و ذخیره می‌شوند.

 

در حال حاضر، کسب و کارهایی مانند فروشگاه‌های فیزیکی، آنلاین وحتی کسب وکارهای خانگی، می‌توانند از طریق API تیپاکس به وب‌سرویس e-tipax دسترسی و تمام سفارش‌های خود را ثبت کنند. این خدمت می‌تواند هزاران سفارش را در یک لحظه ثبت وپردازش کند تا فروشگاه‌ها را از نیازهای لجستیکی خود، بی‌نیاز سازد.  

ای تیپاکس چیست؟

ای تیپاکس ، پلتفرم آنلاین دسترسی به خدمات تیپاکس برای ارسال بسته به سراسر کشور برای مشتریان تجاری و کسب و کارها است.


چگونه می‌توانم در ای تیپاکس ثبت نام کنم؟

شما با تکمیل فرم درخواست همکاری در صفحه ای تیپاکس، در وب‌سایت تیپاکس یا ورود به صفحه اصلی پلتفرم ای تیپاکس و ثبت نام، قادر به دریافت این سرویس خواهید بود.


هزینه ارسال بسته با ای تیپاکس چگونه محاسبه می‌شود؟

شما می‌توانید در قسمت برآورد هزینه در پلتفرم ای تیپاکس، با وارد کردن اطلاعات بسته خود و مشخص کردن مبدا و مقصد مورد نظر، از هزینه ارسال بسته مطلع شوید.


آیا امکان عودت دادن شارژ اعتباری که به اشتباه بالاتر از مقدار لازم شارژ شده، وجود دارد؟

مبالغ واریز شده به‌صورت اشتباهی در بخش اعتبار، قابل بازگشت است. برای اینکار با بخش پشتیبانی با شماره 0218457 تماس گرفته و موضوع را اطلاع دهید تا مبلغ اضافه به حساب شما برگشت داده شود.


ویدئوهای آموزشی پنل eTipax

بخش اول:
معرفی

بخش دوم:
ثبت سفارش و مدیریت سفارش ها

بخش سوم:
برآورد هزینه و رهگیری بسته

بخش چهارم:
تیکتینگ

بخش پنجم:
چند نکته کاربردی