e-tipax
 e-tipax

e-tipax

امروزه راهکارهای لجستیکی یکی از دغدغه‌های اصلی و مورد تمرکز کسب و کارها در ارائه خدمات خود به مشتریان است. روزانه فروشگاه‌های آنلاین بسیاری، نیازمند سامانه ثبت سفارش مشتریان و پیگیری بسته‌های خود هستند. تیپاکس با تجزیه و تحلیل نیازهای مشتریان خود و بهره‌گیری از دانش روز خدمات لجستیک در دنیا، اقدام به پیاده‌سازی راهکاری برای برطرف ساختن این نیاز کرده است.
پلتفرم e-tipax خدمتی نوین با تمرکز در حوزه تجارت الکترونیک (e-commerce) است که در بستر وب، به ارائه خدمات به کسب و کارها می‌پردازد و دسترسی به لجستیک هوشمند را برای تمام کسب و کارها ممکن می‌کند. این خدمت می‌تواند یکی از اصلی‌ترین فعالیت‌های حمل و نقل پستی مانند ثبت سفارش، جمع‌آوری درب به درب، ارسال، رهگیری و گزارش‌گیری را به شکلی ساده و مدرن، عرضه کند.
در حال حاضر، کسب و کارهایی مانند فروشگاه‌های فیزیکی، آنلاین و حتی کسب و کارهای خانگی، می‌توانند از طریق API تیپاکس به وب‌سرویس e-tipax دسترسی و تمام سفارش‌های خود را ثبت کنند. این خدمت می‌تواند هزاران سفارش را در یک لحظه ثبت و پردازش کند تا فروشگاه‌ها را از نیازهای لجستیکی خود، بی‌نیاز سازد. e-tipax