اسلایدر مسئولیت های اجتماعی 

مسئولیت های اجتماعی

Social responsibilities

هر سازمان در مواجهه با جامعه مسئولیتی بر عهده دارد. ماهیت مسئولیت اجتماعی در کمک ‌رساندن و ایفای نقش موثر نسبت به جامعه تعریف می‌شود و بهتر است تا سازمان‌ها، تخصص یا فعالیت خود را در راستای ایفای تعهدات اجتماعی به کار گیرند. حوزه لجستیک از بخش‌هایی است که می‌تواند کارکرد زیادی در بحث مسئولیت‌های اجتماعی داشته باشد و پیش از بحران باید بتوان تجهیزات را در این زمینه ساماندهی کرد. تیپاکس، به‌عنوان مجموعه بزرگ 60 ساله‌ای که در حوزه حمل‌ونقل و لجستیک مشغول خدمت است، طبق استراتژی مشخص و شفافی، در راستای مسئولیت اجتماعی خود گام برمی‌دارد. از اقدامات انجام شده توسط تیپاکس در حوزه مسئولیت اجتماعی، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مسئولیت های اجتماعی تیپاکس در یک نگاه
1399/10/29
مسئولیت های اجتماعی-تیپاکس حامی جشنواره فرفره شد
تیپاکس حامی جشنواره فرفره شد تیپاکس، با بیش از نیم‌قرن تجربه، در راستای اهداف و مسئولیت‌های اجتماعی و دغدغه خود در امر فرهنگ‌سازی و رشد کودکان، به عنوان اولین حامی «جشنواره فرهنگی هنری فرفره» بـا محوریـت موضوعــی «کــودکان و دوران کرونایــی»، اقدام به حمایت مادی و معنوی از این رویداد کرد. نگرش تیپاکس در برخورد با موضوع مسئولیت‌اجتماعی دیدگاهی آینده‌نگر است و به همین منظور، حمایت از رویداد فرهنگی‌هنری «فرفره» با موضوعیت محوری«کودکان و دوران کرونایی» در راستای رسیدن به این مهم قرار گرفته است.
1399/06/19
مسئولیت های اجتماعی-همراهی تیپاکس با خیریه کهریزک
همراهی تیپاکس با خیریه کهریزک ما در تیپاکس، کمک و ایفای نقش موثر نسبت به جامعه را جزئی از مسئولیت خود می‌دانیم و باور داریم که این کار به فعالیتمان معنا می‌دهد. این بار در همراهی با موسسه خیریه کهریزک افتخار داشتیم کمک‌های غیرنقدی خود را در اختیار این موسسه قرار دهیم تا سهمی هر چند کوچک در قبال افراد حاضر در این موسسه و خوشحال کردن آن‌ها داشته باشیم. حواسمان به این شادی‌های کوچک باشد...
1399/05/12
مسئولیت های اجتماعی-همکاری تیپاکس با انجمن دیابت گابریک در ارسال کیت‌های تشخیص بیماران دیابتی در تیر 99
همکاری تیپاکس با انجمن دیابت گابریک در ارسال کیت‌های تشخیص بیماران دیابتی در تیر 99 در تیر ماه سال 99، تیپاکس مسئولیت ارسال بیش از 200 کیت تشخیص بیماران دیابتی شامل سوزن و کاغذ تست قند را به سراسر کشور به‌عهده گرفت. این بسته‌ها به‌صورت رایگان، به مناطق محروم کشور ارسال شد.
1399/03/17
مسئولیت های اجتماعی-عقد تفاهم‌نامه همکاری میان تیپاکس و سازمان داوطلبان هلال احمر
عقد تفاهم‌نامه همکاری میان تیپاکس و سازمان داوطلبان هلال احمر
1399/02/31
مسئولیت های اجتماعی-همکاری با سازمان داوطلبان هلال احمر و افق کوروش
همکاری با سازمان داوطلبان هلال احمر و افق کوروش در اردیبهشت سال 99، با همکاری سازمان داوطلبان هلال احمر و افق کوروش، 6.5 تن مواد غذایی برای هموطنانمان در هرمزگان، توسط تیپاکس ارسال شد.
1399/02/22
مسئولیت های اجتماعی-همکاری با سازمان برنامه جهانی غذا (WFP) در ارسال مواد بهداشتی به مناطق محروم
همکاری با سازمان برنامه جهانی غذا (WFP) در ارسال مواد بهداشتی به مناطق محروم در اردیبهشت سال 99، تیپاکس مسئولیت ارسال 31000 ماده بهداشتی و ضدعفونی کننده به سراسر کشور را بر عهده گرفت. این مواد در قالب 4000 بسته، به صورت رایگان، به مناطق محروم ارسال شد.
1399/02/09
مسئولیت های اجتماعی-همراهی با خیریه هلال مهربانی
همراهی با خیریه هلال مهربانی اردیبهشت 99، افتخار داشتیم تا در ارسال کمک‌های بهداشتی و موادضدعفونی کننده خیریه هلال مهربانی به بجنورد، همراه آنها باشیم و سهم کوچکی در آن ایفا کنیم.
1399/01/18
مسئولیت های اجتماعی-همراهی با بنیاد یاران عشق
همراهی با بنیاد یاران عشق از فروردین تا اردیبهشت 99، افتخار داشتیم در کنار بنیاد یاران عشق، در لحظه‌هایی ناب و عاشقانه شریک باشیم. ارسال بیش از 12000 تجهیز بهداشتی به بیمارستان‌هایی در ۱۴ شهر ایران، حاصل همکاری تیپاکس و این بنیاد بود.
1398/11/15
مسئولیت های اجتماعی-همکاری با سازمان داوطلبان هلال احمر در سیل سیستان و بلوچستان
همکاری با سازمان داوطلبان هلال احمر در سیل سیستان و بلوچستان تیپاکس، همراه با سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر و تشکل‌های مردم نهاد در مسیر کمک‌رسانی به آسیب‌دیدگان سیل جنوب شرق کشور، اعلام آمادگی کرد. تیپاکس در تمام مدت کمک‌رسانی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان، به صورت رایگان و از طریق نمایندگی‌های مراکز استان‌های خود، نسبت به ارسال کمک‌های مردمی اقدام و آنها را به دست مردمان آسیب دیده کشورمان رساند.
1398/08/18
مسئولیت های اجتماعی-تقدیر سازمان ملل ایران، بخش برنامه جهانی غذا (WFP) از تیپاکس
تقدیر سازمان ملل ایران، بخش برنامه جهانی غذا (WFP) از تیپاکس آبان سال 98، در مراسم سالگرد سی‌ودومین سال شروع به کار سازمان ملل در ایران، بخش برنامه جهانی غذا (WFP)، تیپاکس به‌عنوان همراه همیشگی UN در فعالیت‌های خیرخواهانه و ایفای نقش موثر در ارسال مرسوله‌های این سازمان به 21 نقطه از کشور، تقدیر به عمل آمد. دکتر مهرداد فاخر پس از دریافت لوح تقدیر، ارسال بسته‌های سازمان ملل متحد را در ایران و سراسر جهان توسط مجموعه تیپاکس، متعهد شد.