اسلایدر مسئولیت های اجتماعی 

مسئولیت های اجتماعی

Social responsibilities

هر سازمان در مواجهه با جامعه مسئولیتی بر عهده دارد. ماهیت مسئولیت اجتماعی در کمک ‌رساندن و ایفای نقش موثر نسبت به جامعه تعریف می‌شود و بهتر است تا سازمان‌ها، تخصص یا فعالیت خود را در راستای ایفای تعهدات اجتماعی به کار گیرند. حوزه لجستیک از بخش‌هایی است که می‌تواند کارکرد زیادی در بحث مسئولیت‌های اجتماعی داشته باشد و پیش از بحران باید بتوان تجهیزات را در این زمینه ساماندهی کرد. تیپاکس، به‌عنوان مجموعه بزرگ 61 ساله‌ای که در حوزه حمل‌ونقل و لجستیک مشغول خدمت است، طبق استراتژی مشخص و شفافی، در راستای مسئولیت اجتماعی خود گام برمی‌دارد. از اقدامات انجام شده توسط تیپاکس در حوزه مسئولیت اجتماعی، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

مسئولیت های اجتماعی تیپاکس در یک نگاه
1400/09/16
مسئولیت های اجتماعی-ارسال بسته‌های کتاب به سازمان‌های زندان‌های شیراز
ارسال بسته‌های کتاب به سازمان‌های زندان‌های شیراز تیپاکس افتخار دارد تا بار دیگر، در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود و حمایت از فرهنگ کتابخوانی و همچنین طرح بهبود کتابخوانه زندان‌ها، بسته‌های کتاب به سازمان‌های زندان‌ها ارسال کند.
1400/07/11
مسئولیت های اجتماعی-مشارکت تیپاکس در پویش همه با هم، برای آگاهی از سرطان پستان
مشارکت تیپاکس در پویش همه با هم، برای آگاهی از سرطان پستان تیپاکس افتخار دارد تا بار دیگر، در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود و همزمان با ماه جهانی اطلاع رسانی سرطان پستان، همراه خیریه بهنام دهشپور، در پویش ملی همه با هم، مشارکت داشته باشد. پویش آگاهی از سرطان پستان با شعار چند دقیقه برای یک عمر، از 9 مهر تا 9 آبان سال 1400، توسط موسسه خیریه بهنام دهشپور با همراهی تیپاکس و جمعی از سازمان‌های دولتی، غیردولتی، عمومی، خصوصی و متخصصین داوطلب با هدف آگاه‌سازی جامعه در مورد خطر ابتلا به سرطان پستان و تشویق مخاطبان به تشخیص زودهنگام، اجرا می‌شود.
1400/06/23
مسئولیت های اجتماعی-همکاری تیپاکس با هلال احمر در ارسال 200 بسته حمایتی به معلولین
همکاری تیپاکس با هلال احمر در ارسال بسته‌های حمایتی به معلولین این روزها بر خلاف تصورمان در روزهای اول کرونا، مبنی بر ریشه کن شدن این بیماری در زمان کوتاه، هنوز هم شاهد درگیری هموطنانمون با این ویروس منحوس هستیم.
1400/06/06
مسئولیت های اجتماعی-همکاری تیپاکس و توانیتو
همکاری تیپاکس و توانیتو هر سازمان مردمی در مواجهه با جامعه و در راستای انجام مسئولیت اجتماعی در کمک‌رسانی و ایفای نقش موثر، نسبت به جامعه، مسئولیتی بر عهده دارد. چقدر زیبا خواهد بود که سازمان‌ها، متناسب با تخصص یا فعالیت خود راستای ایفای تعهدات اجتماعی، گام‌های موثر بردارند.
1400/04/28
مسئولیت های اجتماعی-همراهی با سیستان و بلوچستان در ارسال کمک‌های مردمی
همراهی با سیستان و بلوچستان در ارسال کمک‌های مردمی روز گذشته افتخار داشتیم همراه خیرین عزیز کشورمان، 45 کارتن شامل اقلام ضروری زندگی و ماسک را برای هموطان خود در سیستان و بلوچستان ارسال کنیم.
1400/02/16
مسئولیت های اجتماعی-همراهی تیپاکس با انجمن نذر طبیعت
همراهی تیپاکس با انجمن نذر طبیعت همه ما در قبال طبیعت و محیط زیست مسئول هستیم. متاسفانه این سال‌ها، حجم آلودگی هوا و ساخت و ساز آنقدر زیاد شده که پرنده‌ها و حیوانات از فضاهای شهری دور شده‌اند. ما با ارائه خدمات درب به درب سعی داریم با کم کردن رفت و آمدهای شهری و بین‌شهری شما، در کاهش آلودگی هوا و بازگشتن پرنده‌ها به شهر خود سهیم باشیم و در این راه، با انجمن نذر طبیعت همراه شدیم. کارتن‌های فروشگاه این انجمن به نحوی طراحی شده‌اند که با آنها می‌توانید برای پرنده‌ها لانه درست کنید. به این ترتیب، همه با هم، همراه طبیعت می‌شویم و از پرنده‌ها حمایت می‌کنیم.
1400/02/01
مسئولیت های اجتماعی-همکاری با سازمان داوطلبان هلال احمر در کمک به زلزله زدگان سی‌سخت
همکاری با سازمان داوطلبان هلال احمر در کمک به زلزله زدگان سی‌سخت امروز افتخار داشتیم تا بار دیگر، همراه سازمان داوطلبان هلال احمر، کمک‌رسان مردم آسیب دیده زلزله سی‌سخت باشیم. ارسال این کمک‌ها از شهر اصفهان به سمت سی‌سخت آغاز شده و انشاا... در چند روز آتی، به دست آنها خواهد رسید. مسئولیت خود می‌دانیم تا در شرایط دشوار، به سهم خود، خدمت‌رسان جامعه باشیم.
1399/12/12
مسئولیت های اجتماعی-همکاری با وزارت بهداشت، درمان و آموزش کشور در ارسال ماسک به سراسر کشور
همکاری با وزارت بهداشت، درمان و آموزش کشور در ارسال ماسک به سراسر کشور بیش از یک سال است که دنیا درگیر ویروس ناخوانده کرونا است و متاسفانه هنوز هم شیوع آن متوقف نشده است. به خاطر اوج‌گیری مجدد کرونا و نیاز افراد بی‌بضاعت و کم‌برخوردار به ماسک، اداره کل سازمان‌های مردم نهاد و خیرین سلامت، به دستور وزارت بهداشت، درمان و آموزش کشور، اقدام به ارسال ماسک به سراسر کشور کرده است. مسئولیت جابجایی این ماسک‌ها، با افتخار، به تیپاکس سپرده شده است که به این ترتیب، این ماسک‌ها را به 64 دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور می‌رسانیم.
1399/12/11
مسئولیت های اجتماعی-همکاری تیپاکس با سازمان هلال احمر برای ارسال کمک‌های مردمی به سیسخت
همکاری تیپاکس با سازمان هلال احمر برای ارسال کمک‌های مردمی به سیسخت عشق و همدلی مثال زدنی مردم ما در حمایت از هموطنانمان در روزهای سخت، موضوعی است که بارها در تاریخ دیده شده. ما نیز مسئولیت خود می‌دانیم که در روزهای سخت، همراه هموطنانمان باشیم و به سهم خود، در بهبود اوضاع نقشی هر چند کوچک، ایفا کنیم. از هنگام وقوع زلزله در استان کهکیلویه و بویراحمد، وظیفه خود دانستیم تا با ارسال رایگان کمک‌های مردمی، مایحتاج مردم زلزله زده را به دستشان برسانیم. امروز افتخار داشتیم با همکاری سازمان هلال احمر، حامل کمک‌های مردمی استان‌های کرمان و کرمانشاه، به شهرستان سی سخت باشیم.
1399/12/04
مسئولیت های اجتماعی-همراهی تیپاکس با صندوق اعتباری هنر
همراهی تیپاکس با صندوق اعتباری هنر تیپاکس خود را حامی هنر می‌داند و تا امروز سعی داشته تا با جابجایی مطمئن آثار هنرمندان، حافظ سرمایه آنها باشد. این بار افتخار داریم که به عنوان همراه تجاری صندوق اعتباری هنر، مسئولیت ارسال کارت‌های هدیه اعتباری برای بیش از 60 هزار هنرمند در سراسر کشور را به عهده بگیریم.
1399/11/18
مسئولیت های اجتماعی-همراهی تیپاکس با میکروزد، دست در دست هم برای سلامتی
همراهی تیپاکس با میکروزد، دست در دست هم برای سلامتی این بار تیپاکس با همراهی میکروزد، به عنوان گامی جدید در راستای حمایت از مشتری و فرهنگ سازی مقابله با کرونا، اقدام به تهیه 4000 ساشه مواد ضدعفونی کننده میکروزد می‌کند تا به صورت رایگان، روی بسته های تهران توزیع شوند. مواد ضدعفونی کننده، همراه بسته ها می‌شوند تا مشتری فراموش نکند بلافاصله پس از دریافت، دستان خود را ضدعفونی کند. درواقع تیپاکس سعی دارد با این کار، ضمن حفظ سلامت مشتری پس از دریافت بسته، اهمیت ضدعفونی را به مشتری یادآوری کند.
1399/11/14
مسئولیت های اجتماعی-همراهی تیپاکس با کمپین آرتوان
همراهی تیپاکس با کمپین آرتوان ما در تیپاکس، در کنار وظیفه اصلی خود، مسئولیت اجتماعی را جزئی جدایی ناپذیر از کسب و کارمان می‌دانیم. در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود، این بار افتخار داشتیم همراه انجمن آرتوان باشیم و با بهره‌گیری از توان خود، ویلچرهای این انجمن را برای نیازمندان معلول در نقاط مختلف کشور ارسال کنیم. آرتوان، کمپینی مردمی جهت ارتقای فرهنگ بازیافت به شکل موثر و همچنین کمک به نیازمندان است که از محل درآمد حاصل از فروش و جمع درب بطری‌ها، برای افراد نیازمند، ویلچر خریداری می‌کنند.