اسلایدر مسئولیت های اجتماعی 

مسئولیت های اجتماعی

Social responsibilities

هر سازمان در مواجهه با جامعه مسئولیتی بر عهده دارد. ماهیت مسئولیت اجتماعی در کمک ‌رساندن و ایفای نقش موثر نسبت به جامعه تعریف می‌شود و بهتر است تا سازمان‌ها، تخصص یا فعالیت خود را در راستای ایفای تعهدات اجتماعی به کار گیرند. حوزه لجستیک از بخش‌هایی است که می‌تواند کارکرد زیادی در بحث مسئولیت‌های اجتماعی داشته باشد و پیش از بحران باید بتوان تجهیزات را در این زمینه ساماندهی کرد. تیپاکس، به‌عنوان مجموعه بزرگ 60 ساله‌ای که در حوزه حمل‌ونقل و لجستیک مشغول خدمت است، طبق استراتژی مشخص و شفافی، در راستای مسئولیت اجتماعی خود گام برمی‌دارد. از اقدامات انجام شده توسط تیپاکس در حوزه مسئولیت اجتماعی، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مسئولیت های اجتماعی تیپاکس در یک نگاه
1399/12/11
مسئولیت های اجتماعی-همکاری تیپاکس با سازمان هلال احمر برای ارسال کمک‌های مردمی به سیسخت
همکاری تیپاکس با سازمان هلال احمر برای ارسال کمک‌های مردمی به سیسخت عشق و همدلی مثال زدنی مردم ما در حمایت از هموطنانمان در روزهای سخت، موضوعی است که بارها در تاریخ دیده شده. ما نیز مسئولیت خود می‌دانیم که در روزهای سخت، همراه هموطنانمان باشیم و به سهم خود، در بهبود اوضاع نقشی هر چند کوچک، ایفا کنیم. از هنگام وقوع زلزله در استان کهکیلویه و بویراحمد، وظیفه خود دانستیم تا با ارسال رایگان کمک‌های مردمی، مایحتاج مردم زلزله زده را به دستشان برسانیم. امروز افتخار داشتیم با همکاری سازمان هلال احمر، حامل کمک‌های مردمی استان‌های کرمان و کرمانشاه، به شهرستان سی سخت باشیم.
1399/11/18
مسئولیت های اجتماعی-همراهی تیپاکس با میکروزد، دست در دست هم برای سلامتی
همراهی تیپاکس با میکروزد، دست در دست هم برای سلامتی این بار تیپاکس با همراهی میکروزد، به عنوان گامی جدید در راستای حمایت از مشتری و فرهنگ سازی مقابله با کرونا، اقدام به تهیه 4000 ساشه مواد ضدعفونی کننده میکروزد می‌کند تا به صورت رایگان، روی بسته های تهران توزیع شوند. مواد ضدعفونی کننده، همراه بسته ها می‌شوند تا مشتری فراموش نکند بلافاصله پس از دریافت، دستان خود را ضدعفونی کند. درواقع تیپاکس سعی دارد با این کار، ضمن حفظ سلامت مشتری پس از دریافت بسته، اهمیت ضدعفونی را به مشتری یادآوری کند.
1399/11/14
مسئولیت های اجتماعی-همراهی تیپاکس با کمپین آرتوان
همراهی تیپاکس با کمپین آرتوان ما در تیپاکس، در کنار وظیفه اصلی خود، مسئولیت اجتماعی را جزئی جدایی ناپذیر از کسب و کارمان می‌دانیم. در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود، این بار افتخار داشتیم همراه انجمن آرتوان باشیم و با بهره‌گیری از توان خود، ویلچرهای این انجمن را برای نیازمندان معلول در نقاط مختلف کشور ارسال کنیم. آرتوان، کمپینی مردمی جهت ارتقای فرهنگ بازیافت به شکل موثر و همچنین کمک به نیازمندان است که از محل درآمد حاصل از فروش و جمع درب بطری‌ها، برای افراد نیازمند، ویلچر خریداری می‌کنند.
1399/10/29
مسئولیت های اجتماعی-تیپاکس حامی جشنواره فرفره شد
تیپاکس حامی جشنواره فرفره شد تیپاکس، با بیش از نیم‌قرن تجربه، در راستای اهداف و مسئولیت‌های اجتماعی و دغدغه خود در امر فرهنگ‌سازی و رشد کودکان، به عنوان اولین حامی «جشنواره فرهنگی هنری فرفره» بـا محوریـت موضوعــی «کــودکان و دوران کرونایــی»، اقدام به حمایت مادی و معنوی از این رویداد کرد. نگرش تیپاکس در برخورد با موضوع مسئولیت‌اجتماعی دیدگاهی آینده‌نگر است و به همین منظور، حمایت از رویداد فرهنگی‌هنری «فرفره» با موضوعیت محوری«کودکان و دوران کرونایی» در راستای رسیدن به این مهم قرار گرفته است.
1399/06/19
مسئولیت های اجتماعی-همراهی تیپاکس با خیریه کهریزک
همراهی تیپاکس با خیریه کهریزک ما در تیپاکس، کمک و ایفای نقش موثر نسبت به جامعه را جزئی از مسئولیت خود می‌دانیم و باور داریم که این کار به فعالیتمان معنا می‌دهد. این بار در همراهی با موسسه خیریه کهریزک افتخار داشتیم کمک‌های غیرنقدی خود را در اختیار این موسسه قرار دهیم تا سهمی هر چند کوچک در قبال افراد حاضر در این موسسه و خوشحال کردن آن‌ها داشته باشیم. حواسمان به این شادی‌های کوچک باشد...
1399/05/12
مسئولیت های اجتماعی-همکاری تیپاکس با انجمن دیابت گابریک در ارسال کیت‌های تشخیص بیماران دیابتی در تیر 99
همکاری تیپاکس با انجمن دیابت گابریک در ارسال کیت‌های تشخیص بیماران دیابتی در تیر 99 در تیر ماه سال 99، تیپاکس مسئولیت ارسال بیش از 200 کیت تشخیص بیماران دیابتی شامل سوزن و کاغذ تست قند را به سراسر کشور به‌عهده گرفت. این بسته‌ها به‌صورت رایگان، به مناطق محروم کشور ارسال شد.
1399/03/17
مسئولیت های اجتماعی-عقد تفاهم‌نامه همکاری میان تیپاکس و سازمان داوطلبان هلال احمر
عقد تفاهم‌نامه همکاری میان تیپاکس و سازمان داوطلبان هلال احمر
1399/02/31
مسئولیت های اجتماعی-همکاری با سازمان داوطلبان هلال احمر و افق کوروش
همکاری با سازمان داوطلبان هلال احمر و افق کوروش در اردیبهشت سال 99، با همکاری سازمان داوطلبان هلال احمر و افق کوروش، 6.5 تن مواد غذایی برای هموطنانمان در هرمزگان، توسط تیپاکس ارسال شد.
1399/02/22
مسئولیت های اجتماعی-همکاری با سازمان برنامه جهانی غذا (WFP) در ارسال مواد بهداشتی به مناطق محروم
همکاری با سازمان برنامه جهانی غذا (WFP) در ارسال مواد بهداشتی به مناطق محروم در اردیبهشت سال 99، تیپاکس مسئولیت ارسال 31000 ماده بهداشتی و ضدعفونی کننده به سراسر کشور را بر عهده گرفت. این مواد در قالب 4000 بسته، به صورت رایگان، به مناطق محروم ارسال شد.
1399/02/09
مسئولیت های اجتماعی-همراهی با خیریه هلال مهربانی
همراهی با خیریه هلال مهربانی اردیبهشت 99، افتخار داشتیم تا در ارسال کمک‌های بهداشتی و موادضدعفونی کننده خیریه هلال مهربانی به بجنورد، همراه آنها باشیم و سهم کوچکی در آن ایفا کنیم.
1399/01/18
مسئولیت های اجتماعی-همراهی با بنیاد یاران عشق
همراهی با بنیاد یاران عشق از فروردین تا اردیبهشت 99، افتخار داشتیم در کنار بنیاد یاران عشق، در لحظه‌هایی ناب و عاشقانه شریک باشیم. ارسال بیش از 12000 تجهیز بهداشتی به بیمارستان‌هایی در ۱۴ شهر ایران، حاصل همکاری تیپاکس و این بنیاد بود.
1398/11/15
مسئولیت های اجتماعی-همکاری با سازمان داوطلبان هلال احمر در سیل سیستان و بلوچستان
همکاری با سازمان داوطلبان هلال احمر در سیل سیستان و بلوچستان تیپاکس، همراه با سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر و تشکل‌های مردم نهاد در مسیر کمک‌رسانی به آسیب‌دیدگان سیل جنوب شرق کشور، اعلام آمادگی کرد. تیپاکس در تمام مدت کمک‌رسانی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان، به صورت رایگان و از طریق نمایندگی‌های مراکز استان‌های خود، نسبت به ارسال کمک‌های مردمی اقدام و آنها را به دست مردمان آسیب دیده کشورمان رساند.