همکاری تیپاکس و توانیتو

همکاری تیپاکس و توانیتو

نویسنده : روابط عمومی تیپاکس

هر سازمان مردمی در مواجهه با جامعه و در راستای انجام مسئولیت اجتماعی در کمک‌رسانی و ایفای نقش موثر، نسبت به جامعه، مسئولیتی بر عهده دارد. چقدر زیبا خواهد بود که سازمان‌ها، متناسب با تخصص یا فعالیت خود راستای ایفای تعهدات اجتماعی، گام‌های موثر بردارند. 

موضوع ارائه خدمات آنلاین و رسیدگی به توانیاب‌ها و مشکلاتشان جز آن‌دسته از موضوعاتی است که همیشه دغدغه بسیاری از مردم علی‌الخصوص خانواده‌های این قشر از جامعه و جمعیت حدود 11 درصدی این افراد، بوده است. وحید رجبلو که خود از توانیابان با انگیزه و خلاق ایران است، از حدود دو سال قبل، استارتاپ توانیتو را راه اندازی کرد تا توانیابان عزیز بتوانند در این سامانه ثبت‌نام کرده و از خدماتی مانند فیزیوتراپی، آموزشی و پزشکی، متناسب با بودجه مورد نظرشان بهره‌مند شوند. باعث خوشحالی است که توانیتو با شناخت دغدغه‌های این عزیزان، مشکلات خروج از منزل برای برطرف کردن نیازهای آموزشی و پزشکی و ... توانیاب‌های عزیز را تا حد زیادی آسان کرده است.

تیپاکس با سابقه 60 ساله در حوزه لجستیک و حمل و نقل، در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود و ایفای نقش به‌عنوان سازمانی موثر در جامعه، اقدام به همکاری با این استارتاپ کرده است و آمادگی خود را برای رساندن بسته‌های توانیتو به‌دست توانیابان عزیز اعلام می‌کند.

    نظر شما
    لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی:
    نظرات کاربران

    دسته بندی تی مگ