فرصت های شغلی در تیپاکس
استخدام در تیپاکس
تیپاکس با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه کوریر سرویس، با بهره مندی از 3000 نفر نیروی انسانی، همواره به دنبال توسعه خانواده خود بوده و سعی دارد تا با همکاری افراد متخصص، به بهترین شکل، به ارائه خدمات خود بپردازد. ما اعتقاد داریم که نیروی انسانی سرمایه است و افراد مختصص، جزو سرمایه و آینده تیپاکس محسوب می‌شوند. اگر علاقمند به حضور در جمعی جوان، پویا و فعال هستید، فرم زیر را تکمیل کرده و رزومه خود را برای ما ارسال کنید. همکاران ما پس از ارزیابی اولیه، با شما تماس می‌گیرند.
select
select
جهت پیگیری وضعیت رزومه ارسالی خود، کد ملی و شماره موبایل خود را وارد کنید.
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-دستاورد جدید شرکت تی‌هاب در اندازه‌گیری بسته‌های حجیم
دستاورد جدید شرکت تی‌هاب در اندازه‌گیری بسته‌های حجیم
اندازه‌گیری ابعاد و سنجش وزن بسته‌ها برای نیروی انسانی فعالیتی زمان‌بر است که با خطای زیادی انجام می‌شود. این موضوع زمانی از اهمیت بیشتری برخوردار است که رسالت یک شرکت پستی، تحویل به‌موقع بسته‌ها، درکوتاهترین زمان ممکن باشد. با توجه به خلاء موجود در گردآوری اطلاعات مورد نیاز برای بسته‌های غیراستاندارد و لزوم اتوماتیک بودن این فرایند در حجم بالای بسته‌ها، پروژهParcel Scanner با استفاده از تکنولوژی بینایی ماشین، در شرکت تی‌هاب، به‌عنوان بزرگترین هاب مکانیزه پستی در کشور، انجام و به‌کارگیری شد. در این پروژه که برای اولین بار در کشور انجام شده است، با استفاده از فناوری بینایی ماشین و عکس‌برداری از بسته، در چند میلی ثانیه طول و عرض و ارتفاع هر بسته مشخص و در پایگاه داده‌ها ذخیره می‌شود.
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-افتتاح سرویس پوینت مجتمع تجاری اوپال
افتتاح سرویس پوینت مجتمع تجاری اوپال
در راستای توسعه شبکه کسب‌وکاری تیپاکس، روز شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۹، طی مراسمی با حضور مدیران این شرکت، سرویس پوینت مجتمع تجاری اوپال افتتاح شد. این سرویس پوینت با تکیه بر ظرفیت‌های موجود تیپاکس و دیگر شرکت های هلدینگ فاخر (تی اکسپرس، تی نکست)، به ارائه خدماتی مانند بسته‌بندی، ارسال درون شهری (با همراهی تی نکست)، بین شهری بسته‌ها و ارسال بین‌الملل (با همکاری شرکت تی اکسپرس) می‌پردازد. ارائه سرویس صندوق امانات هوشمند (لاکر) خدمت جدیدی است که به زودی در اختیار مشتریان این مجتمع تجاری قرار خواهد گرفت
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-همکاری مشترک بین تیپاکس و کمیسیون ملی یونسکو ایران
همکاری مشترک بین تیپاکس و کمیسیون ملی یونسکو ایران
در ادامه همکاری های مشترک بین تیپاکس و کمیسیون ملی یونسکو-ایران جلسه ای با حضور آقای حجت‌الله ایوبی (دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو - ایران) با حضور دکتر فاخر و هیأت همراه برگزار شد.
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-برندها مانند موجودات زنده‌ای هستند که به تغییرات واکنش نشان می‌دهند
برندها مانند موجودات زنده‌ای هستند که به تغییرات واکنش نشان می‌دهند
هومن خطیبی، مدیر برند و ارتباطات جامع بازاریابی تیپاکس، در آستانه 60 سالگی این شرکت، درمورد ماندگاری و اهمیت تغییر برندها گفت: با تغییرات باید تغییر کرد و ایستایی جایز نیست؛ برندها مانند موجودات زنده‌ای هستند که به تغییرات واکنش نشان می‌دهند. برند تیپاکس در 60 سال فعالیت بی‌وقفه، آمادگی مواجه با تغییرات را داشته و از فراز و نشیب‌های گوناگون عبور کرده است. مدیر برند تیپاکس افزود: امروزه ثابت شده که نام‌های تجاری ماندگار، مانند سندی تاریخی و تاییدی هستند بر صحت و سقم سبقه درخشان آن برند نزد مردم. با نگاهی به روند تغییر و حیات این برندها، ارزیابی و تصویر روشنی از سیر اقتصادی و اجتماعی یک کشور می‌توان به‌دست آورد. نام‌های تجاری ملی، دارایی‌های ارزشمندی هستند که حفظ و حراست از آن وظیفه هر جامعه‌ای ست.
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-نوآوری، کلید توسعه بازار کسب‌وکارهای لجستیکی امروز
نوآوری، کلید توسعه بازار کسب‌وکارهای لجستیکی امروز
صنعت لجستیک و حمل‌ونقل، یکی از صنایع پیشرو در عصر حاضر است که نقش مهمی در تکمیل زنجیره ارزش سازمان‌ها ایفا می‌کند. جدای از نیازمندی‌های به روز سازمان‌ها نسبت به لجستیک، انتظارات روبه افزایش مشتریان، روی تمام بخش‌های زنجیره‌تامین تاثیر می‌گذارد. تقاضای مصرف‌کنندگان نسبت به دریافت خدمات سریع، در دسترس و بهینه، هیچ‌گاه به اندازه حال حاضر نبوده است و تعجبی ندارد که در این صنعت، هم مدل‌های عملیاتی و هم سودآوری مورد توجه باشند. تیپاکس، شرکت بزرگ و 60 ساله‌ای است که به‌عنوان بنیانگذار پست خصوصی در کشور، به‌خوبی توانسته است با تکنولوژی‌های روز دنیا خود را سازگار کرده و در حوزه پست و لجستیک، نوآور باشد. همواره سعی داشته‌ایم با برنامه‌ریزی و بازبینی ساختار حمل‌ونقل در سطح کشور، موجبات بالا رفتن سطح بهره‌وری ساختار ناوگان لجستیک را فراهم کنیم. در راستای نفوذ و توسعه بازار تیپاکس، سال گذشته با ایجاد مسیرهای جدید و ساماندهی، کنترل و بهبود آنها و افزایش تعداد نمایندگی‌ها و پایش و بهبود وضعیت آنها، پوشش خدمات گسترده‌تری را، در سطح کشور برای مشتریان خود فراهم کردیم.
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-انقلاب لجستیک به کمک هوش مصنوعی
انقلاب لجستیک به کمک هوش مصنوعی
نشست رسانه‌ای شرکت تیپاکس به بهانه شصتمین سالگرد تأسیس این مجموعه با حضور دکتر مهرداد فاخر، مدیرعامل آن برگزار شد. در این برنامه ضمن اشاره به تاریخچه شکل‌گیری تیپاکس و فراز و نشیب‌هایی که در طول این سالها از سر گذرانده به نقش بسزای این شرکت در تأمین رفاه مردم و برآوردن خواسته‌های لجستیکی آنها اشاره شد. مهرداد فاخر در ابتدای این نشست خبری گفت خوشحالم که بگویم امروز بعد از 60 سال خدمت رسانی به مردم، روندی از رشد و توسعه را همپای توسعه اجتماعی و اقتصادی جامعه طی کرده‌ایم و توانسته‌ایم در منطقه به یکی از مهم‌ترین شرکت‌های پست و لجستیک تبدیل شویم. علیرغم اینها تیپاکس در سال 1395 ضمن پایبندی به ارزش‌ها و اصالت‌های اولیه، نیاز به تغییر را به درستی درک و زیرساخت‌‌هایش را از نو تعریف و بازسازی کرد. حرکت به سمت این تغییرات عملاً از سال 96 آغاز شد و بعد از یک سال تقریباً از یک شرکت کاملاً سنتی به یک سازمان نوآور بر پایه بسترهای نرم‌افزاری رسید.
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-عقد تفاهم‌نامه همکاری میان تیپاکس و سازمان داوطلبان هلال احمر
عقد تفاهم‌نامه همکاری میان تیپاکس و سازمان داوطلبان هلال احمر
تیپاکس این روزها در آستانه ورود به ۶۰ سالگی است؛ شصت سال همراهی در مسیر خدمت نوآورانه و در تمام این مدت، مسئولیت اجتماعی را جزئی جدایی‌ناپذیر از کسب‌وکار خود دانسته و می داند و برای آن استراتژی روشن و شفافی دارد. در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۹۹، تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر و شرکت "تیپاکس" در دیداری دوجانبه در این سازمان امضا شد. بر مبنای این تفاهم نامه، امروز تیپاکس افتخار دارد با تسهیل انتقال و تحویل اقلام اهدایی مربوط به مشارکت‌های مردمی در سوانح و بلایا، از مسیرهای هوایی و زمینی، در انتقال کمک‌های بشردوستانه به اقصی نقاط کشور نقشی موثر و سازمان یافته تر نسلت به قبل ایفا کند.
جهت ساخت و یا ویرایش رزومه اختصاصی خود، لطفا ابتدا کد ملی و شماره موبایل خود را وارد کنید.
رزومه کاری، چکیده‌ای کتبی و کوتاه از اطلاعات فردی، سوابق و تجارب شغلی، سوابق تحصیلی، مهارت‌ها و دستاوردهای کارجو برای پیدا کردن کار و استخدام است. تهیه یک رزومه خوب، اولین گام در رسیدن به یک جایگاه شغلی مناسب است و درواقع اولین اطلاعاتی است که در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد. از این رو، باید به خوبی نمایانگر مهارت‌ها و توانایی‌های کارجو باشد تا کارفرما قانع شود که این شخص را دعوت به مصاحبه نماید. در کنار اطلاعاتی نظیر تجربه‌های شغلی مرتبط، توانمندی‌ها و مهارت‌های کارجو، نوع نگارش، خوانا بودن و استفاده از کلمات کلیدی مناسب از موارد دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد. هر چه این اطلاعات در قالب ساختار یافته و مرتب تری در اختیار کارفرما قرار گیرد، مرور آن ساده تر و جذاب تر است. شما میتوانید با استفاده از رزومه ساز آنلاین تیپاکس، به اطلاعات خود شکلی تازه دهید. فرصت‌ها در انتظار شما هستند

گالری تصاویر