همراهی تیپاکس با میکروزد، دست در دست هم برای سلامتی

همراهی تیپاکس با میکروزد، دست در دست هم برای سلامتی

نویسنده : روابط عمومی تیپاکس
بسته ها در کنار کالایی که جابه‌جا می‌کنند، هرکدام حامل پیامی نیز هستند. این پیام، به خودی خود، نوعی فرهنگ را اشاعه می‌دهد؛ پس می‌توان گفت در اصل، بسته‌ها حاوی فرهنگ‌اند. از گذشته تا کنون، نیاز به جابجایی پیام و انتقال بسته به مناطق مختلف وجود داشته و به مرور زمان، سازمان‌های مختلفی برای ارائه این خدمت ایجاد شده‌اند. در عصر جدید، با رشد تجارت الکترونیکی و افزایش خریدهای اینترنتی افراد، میزان جابجایی بسته ها افزایش یافت و به این ترتیب، فعالیت شرکت‌ های پستی رشد پیدا کرد.

خدمات پستی در دوران کرونا 

این روزها، کرونا به موضوع داغ صحبت‌ها و دغدغه اصلی دنیا تبدیل شده است. فعالیت بسیاری از کسب و کارها به خاطر کرونا مختل شده و افراد برای جابجایی و حتی فعالیت‌های عادی روزانه خود دچار محدودیت شده‌اند. با وجود تمام توصیه‌ها و مراقبت‌های انجام شده، تا به امروز بیش از 100 میلیون نفر در دنیا دچار این بیماری همه گیر شده‌اند که از این میان، بیش از 2 میلیون نفر، جان خود را از دست داده‌اند. بنابراین آنچه همچنان اهمیت دارد، حفظ و رعایت موارد بهداشتی و پیشگیری از شیوع بیشتر این بیماری است. 
به خاطر شرایطی که کرونا به زندگی مردم تحمیل کرده است، رعایت فاصله گذاری اجتماعی اولین موردی است که برای پیشگیری مورد توجه قرار می‌گیرد. در همین راستا و به خاطر کاهش رفت و آمد افراد، میزان خریدهای اینترنتی افزایش پیدا کرد که به همان نسبت، مسئولیت شرکت های پستی نیز بیشتر شد. این شرکت‌ها، از محدود سازمان‌هایی بودند که با وجود محدودیت های جابجایی، مجاز به فعالیت بوده و با اقدامات خود، نقش مهمی در کاهش تردد افراد ایفا می‌کردند. روزانه میلیون‌ها بسته از نقطه‌ای به نقطه دیگر ارسال می‌شوند و در این میان، آنچه اهمیت دارد، رعایت موارد بهداشتی و ضدعفونی است؛ حتی برای بسته ها! 

تیپاکس، در خط مقدم سلامت  

تیپاکس به عنوان سازمانی نوآور که 60 سال است در حوزه جابجایی بسته فعالیت می‌کند، در تمام این مدت، با بهره‌گیری از تمام قوا، سعی داشت تا بدون حتی یک روز توقف، بسته های مشتریان را به دستشان رسانده و جابجایی‌ها را نیز به حداقل برساند. 
تیپاکس در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود نسبت به جامعه، ضدعفونی بسته ها و حفظ سلامت مشتریان را در اولویت اقدامات خود قرار داد. از اسفندماه 99، همزمان با شیوع پاندمی کرونا، پیشرفته‌ترین فناوری‌های روز دنیا را برای ضدعفونی بسته ها به کار گرفت تا بتواند به سهم خود، نقشی در کاهش شیوع این بیماری داشته باشد. همچنین در این مدت، به عنوان همیار لجستیک سازمان هلال احمر و برنامه جهانی غذا و ده‌ها خیریه مردم نهاد، مسئولیت ارسال هزاران تجهیزات بیمارستانی و بهداشتی را به عهده گرفت و آنها را به اقصی نقاط کشور ارسال کرد. این موارد تنها بخشی از مجموعه اقدامات تیپاکس در راستای مسئولیت اجتماعی خود در دوران کرونا است و همچنان ادامه دارند.

تیپاکس درکنار میکروزد، گامی نو در راستای مسئولیت اجتماعی 

این بار تیپاکس با همراهی میکروزد، به عنوان گامی جدید در راستای حمایت از مشتری و فرهنگ سازی مقابله با کرونا، اقدام به تهیه 4000 ساشه مواد ضدعفونی کننده میکروزد می‌کند تا به صورت رایگان، روی بسته های تهران توزیع شوند. مواد ضدعفونی کننده، همراه بسته ها می‌شوند تا مشتری فراموش نکند بلافاصله پس از دریافت، دستان خود را ضدعفونی کند. درواقع تیپاکس سعی دارد با این کار، ضمن حفظ سلامت مشتری پس از دریافت بسته، اهمیت ضدعفونی را به مشتری یادآوری کند. 
میکروزد یکی از شناخته‌شده‌ترین برندهای تولید کننده محلول های ضدعفونی کننده است که از سال 1384 مشغول فعالیت است. این محصولات با بهره‌گیری از مواد اولیه با کیفیت از شناخته‌شده‌ترین تامین‌کنندگان روز دنیا و با استفاده از دانش جهانی توسط متخصصین ایرانی تولید می‌شوند و در بخش‌های مختلف، در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرند.
روزهای کرونایی همچنان ادامه دارند و تیپاکس سعی دارد تا با همکاری با این برند معتبر، اشاعه دهنده فرهنگ ضدعفونی و مراقبت از سلامتی هموطنان باشد. به امید روزی که بی نیاز از هر ماسک و الکل، زندگی را آسوده زندگی کنیم. 

    نظر شما
    لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی:
    نظرات کاربران

    دسته بندی تی مگ