تیپاکس سهم خود را از عشق و همدلی فراموش نمی کند!

تیپاکس سهم خود را از عشق و همدلی فراموش نمی کند!

نویسنده :

سرزمین ما در طول حیات خود، روزهای تلخ و شیرین زیادی را دیده است اما چیزی که در خاطر ما باقی مانده، جز همراهی و همدلی این مردم شریف نیست. روزها می‌گذرد و ما امیدوارانه به تلاش خود ادامه می‌دهیم و بر این اعتقاد هستیم که در سختی‌ها نیز در کنار هم‌وطنان خود گام برمی‌داریم، چراکه فعالیت ما مثل خون، در رگ جاده‌های کشور جاری‌ است.
در شرایط سخت این روزها که از خانه بیرون آمدن با ترسی عمیق همراه است، سعی داریم تا با رعایت اصول بهداشتی و ایمنی، دغدغه جابجایی بسته‌های مشتریان خود را کم کنیم. ما در تیپاکس تلاش می‌کنیم تا با رعایت اصول بهداشت فردی و محیط و ضدعفونی مستمر محل بسته‌ها، فضا را از هر گونه آلودگی مصون نگه داریم؛ چرا که احتیاط شرط عقل است و شرط انسان بودن تفکر و تعقل.
فراموش نکنیم آن چیزی که در حافظه تاریخی هر قومی می‌ماند، عشق است و همدلی است.
مدیر عامل تیپاکس و رئیس هیات مدیره هلدینگ فاخر، دکتر مهرداد فاخر در بیانیه‌ای اعلام کرد؛ اینک زمان آن رسیده که هر یک به سهم خود، در کنار پزشکان و پرستاران دلسوز سرزمینمان، عزم ملی را برای بهبود شرایط جزم کنیم و دست در دست هم، گامی در مسیر سلامت جامعه و رهایی از نشر این ویروس برداریم. شرکت «تیپاکس» و دیگر شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ فاخر آماده است تا خدمات لجستیکی (ارسال مرسولات پستی) خود را در راستای این مهم، به‌صورت رایگان در اختیار سیستم‌های بهداشتی و درمانی کشور قرار دهد. تیپاکس از هم اکنون مسئولیت ارسال مرسولات مورد نیاز هم‌میهنان عزیز در سراسر کشور را به‌عهده گیرد و سفیر هرگونه کمکی از جانب وزارت‌خانه‌های مرتبط و خیریه‌های معتبر باشد.

مشاهده متن خبر 

 
    نظر شما
    لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی:
    نظرات کاربران

    دیگر مسئولیت های اجتماعی تیپاکس