تیپاکسی شو
تیپاکسی شو

تیپاکسی شو

تیپاکس مجموعه بی نظیر شصت  و سه ساله‌ای است که به دلیل وجود نیروهای متخصص، ماهر و عملکرد مناسب سازمانی، هم کار کردن در آن لذت بخش است و هم مشتریانش به خوبی آن را می شناسند و به تجربه آن اعتماد کامل دارند. تیپاکس مبتکر صنعت ارسال سریع درب به درب در ایران است و همواره تلاش می‌کند با استفاده از فناوری‌های روز، پیشگام بوده و با ارائه راهکارهای مناسب برای کسب‌وکارها و افراد، سرعت و امنیت بیشتری را برای مشتریانش به ارمغان آورد. 
تیپاکس نیروی انسانی را سرمایه خود دانسته و همواره در تلاش است تا با بهره‌گیری از افراد متخصص، به انجام هرچه بهتر مسئولیت خود بپردازد. افراد علاقمند می‌توانند از طریق اخذ نمایندگی و یا ارسال رزومه، عضوی از خانواده تیپاکس باشند. با ارسال رزومه، شما می‌توانید برای موقعیت‌های شغلی آزاد در واحد اداری تیپاکس درخواست دهید. پس از بررسی اولیه رزومه و نیازمندی سازمان، جهت برگزاری جلسه مصاحبه با شما تماس گرفته خواهد شد. در اعطای نمایندگی، مجوز فعالیت با برند تیپاکس به متقاضی اعطا می شود تا به دانش اختصاصی تیپاکس دست یافته و به فعالیت جمع آوری و توزیع مرسولات تحت نام تیپاکس بپردازد. شما با دریافت نمایندگی، تبدیل به یک عضو از خانواده تیپاکس و نیز هلدینگ فاخر خواهید شد که با حمایت آن کسب و کار مستقلی را راه اندازی کرده و دیگر نیازی به نگرانی در مورد روش‌های مؤثر برای مدیریت کسب و کار خود نخواهید بود. همچنین کسب‌وکارها می‌توانند از طریق عقد قرارداد با سازمان، از خدمات ما بهره گرفته و بخشی از شبکه گسترده تیپاکس باشند.

فرصت های شغلی

فرصت های شغلی

ثبت درخواست نمایندگی

ثبت درخواست نمایندگی

راهکارهای همکاری ویژه کسب و کارها

راهکارهای ویژه کسب و کارها

خدمات مشتریان
شرکت تیپاکس اکسپرس پارس، با بیش از نیم‌قرن تجربه، بزرگترین شرکت پست خصوصی ایران بوده که به پشتوانه اعتماد مردم، شکل گرفته است. تیپاکس در طی 62 سال سابقه کاری خود سعی داشته تا با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌های مطرح شده در صنعت لجستیک، به انجام هرچه بهتر وظایف خود پرداخته و به‌عنوان سازمانی به‌روز و همراه با نوآوری، شناخته شود. امروز تیپاکس با بهره‌مندی از 8000 نفر نیروی متخصص، 2700 حامل سبک و سنگین و 1000 نمایندگی در سرتاسر کشور، همواره در تلاش است تا سطح پوشش خدمات خود را گسترده‌تر ساخته و دسترسی به خدمات ارسال کالا برای مشتری نهایی را تسهیل نماید.