اخبار

 

لجستیک و حمل‎و‎نقل
1399/01/10
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-همراهی تیپاکس با بنیاد یاران عشق
همراهی تیپاکس با بنیاد یاران عشق تیپاکس امروز افتخار این را داشت تا در کنار بنیاد یاران عشق، بار دیگر در لحظه‌هایی ناب و عاشقانه شریک باشد.
1398/12/13
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-تیپاکس سهم خود را فراموش نمی‌کند!
تیپاکس سهم خود را از عشق و همدلی فراموش نمی کند! شرکت تیپاکس و دیگر شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ فاخر آماده است تا خدمات لجستیکی (ارسال مرسولات پستی) خود را در راستای این مهم، به‌صورت رایگان در اختیار سیستم‌های بهداشتی و درمانی کشور قرار دهد. تیپاکس از هم اکنون مسئولیت ارسال مرسولات مورد نیاز هم‌میهنان عزیز در سراسر کشور را به‌عهده گیرد و سفیر هرگونه کمکی از جانب وزارت‌خانه‌های مرتبط و خیریه‌های معتبر باشد.
1398/11/24
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-افزایش ساعت کاری نمایندگی‌های تیپاکس تهران در روزهای پنج شنبه
افزایش ساعت کاری نمایندگی‌های تیپاکس تهران در روزهای پنج شنبه قابل توجه مشتریان محترم شرکت تیپاکس به‌جهت حفظ و رضایت خاطر هرچه بیشتر مشتریان محترم تیپاکس، ساعت کاری نمایندگی‌های تیپاکس تهران در روزهای پنج شنبه تا انتهای سال 98، از ساعت 9 الی 18 می‌باشد.
1398/11/20
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-درگاه الکترونیکی ارائه خدمات پستی مای‌تیپاکس آغاز به کار کرد
درگاه الکترونیکی ارائه خدمات پستی مای‌تیپاکس آغاز به کار کرد مای‌تیپاکس، به عنوان نخستین درگاه الکترونیکی ارتباط و ثبت سفارش خدمات پستی تیپاکس، در دسترس شهروندان تهرانی قرار گرفت و به زودی در تمام کشور خدمات خود را ارائه خواهد کرد.
1398/10/30
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-مراسم یادبود سومین سال تاسیس هلدینگ فاخر
مراسم یادبود سومین سال تاسیس هلدینگ فاخر روز چهارشنبه 25 ام دی ماه 1398، مراسم یادبود سومین سال تاسیس هلدینگ فاخر، در فضایی خودمانی، داخل ساختمال هلدینگ برگزار شد.
1398/10/29
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-دسترسی ساده و آسان به نمایندگی های تیپاکس با 80 نمایندگی در تهران
دسترسی ساده و آسان به نمایندگی های تیپاکس با 80 نمایندگی در تهران احترام یکی از ارزش‌های استراتژیک برند تیپاکس است. برای حفظ احترام به مشتری، دسترسی ساده و آسان به نمایندگی همواره مورد توجه تیپاکس بوده و امروز، تیپاکس با 80 نقطه تماس در تهران، آماده خدمت رسانی به مشتریان خود است.
1398/10/23
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-تقدیر سازمان ملل ایران، بخش برنامه جهانی غذا (WFP) از تیپاکس
تقدیر سازمان ملل ایران، بخش برنامه جهانی غذا (WFP) از تیپاکس قدیر سازمان ملل ایران، بخش برنامه جهانی غذا (WFP) از تیپاکس روز جمعه 17 آبان 98، در مراسم سالگرد سی‌ودومین سال شروع به کار سازمان ملل در ایران، بخش برنامه جهانی غذا (WFP)، از چهار نام تجاری همراه با این سازمان تقدیر به عمل آمد.
1398/10/19
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-qms
اعطای نشان مدیریت کیفیت توسط آقای دکتر مهرداد فاخر به شرکت کنندگان دوره سیستم مدیریت کیفیت تیپاکس در راستای افزایش دانش کارکنان خود و رسیدن به استانداردهای سازمانی، به همت دکتر مهرداد فاخر و با مسئولیت جناب آقای زندی، نماینده مدیریت در سیستم کیفیت، اقدام به برگزاری دوره سیستم مدیریت کیفیت کرد.
1398/10/09
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-نشست تخصصی «مدیریت ریسک در کسب و کارهای امروز»
نشست تخصصی «مدیریت ریسک در کسب و کارهای امروز» نشست تخصصی «مدیریت ریسک در کسب و کارهای امروز» در روز یکشنبه 8 دی ماه 1398، در مجموعه تیپاکس برگزار شد.
1398/09/24
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-حمایت تیپاکس از کارآفرینی و تولیدات ملی در حوزه البسه در جشنواره سی پال
حمایت تیپاکس از کارآفرینی و تولیدات ملی در حوزه البسه در جشنواره سی پال مراسم افتتاحیه دومین جشنواره ملی مد و لباس «سی‌‌پال»، با محوریت حمایت از تولید داخلی و طراحان ایرانی و با موضوع جاده ابریشم، روز پنج‌شنبه 21 آذرماه در مجموعه فرهنگی آسمان برگزار شد.
1398/09/23
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-تقدیر از دکتر مهرداد فاخر مدیر عامل شرکت تیپاکس در دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر
تقدیر از دکتر مهرداد فاخر مدیر عامل شرکت تیپاکس در دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر در دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر سال 96 که با حضور سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، 10 کارآفرین برتر ملی سال 96 معرفی و تقدیر شدند.در این جشنواره، در بخش خدمات، از مهرداد فاخر مدیرعامل شرکت «تیپاکس» از استان تهران، به عنوان کارآفرین شایسته تقدیر به عمل آمد.
1398/08/16
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-حضور تیپاکس در پنجمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی لجستیک، پایانه‌ها و زنجیره تامین حمل‌و‌نقل هوشمند
حضور تیپاکس در پنجمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی لجستیک، پایانه‌ها و زنجیره تامین حمل‌و‌نقل هوشمند معرفی دستاوردهای جدید در صنعت لجستیک, معرفی و آموزش اپلیکیشن مای تیپاکس و برگزاری کارگاه‌های آموزشی توسط متخصصان، برخی از فعالیت‌هایی است که در غرفه تیپاکس انجام خواهد شد.