حضور جمعی از هنرمندان در نشستی پیرامون مسئولیت اجتماعی با تیپاکس

حضور جمعی از هنرمندان در نشستی پیرامون مسئولیت اجتماعی با تیپاکس

نویسنده : روابط عمومی تیپاکس
هر سازمان، در کنار فعالیت رسمی خود، دارای مسئولیتی در قبال جامعه است. مسئولیت اجتماعی در کمک رساندن و ایفای نقش موثر نسبت به جامعه تعریف می‌شود که هر سازمانی با بهره‌گیری از توان تخصصی خود، می‌تواند در این زمینه فعال باشد. تیپاکس، به عنوان مجموعه‌ای 61 ساله، همواره سعی داشته با استفاده از توانایی خود، گامی موثر در ایفای مسئولیت خود نسبت به جامعه بردارد. در همین راستا، امروز تیپاکس میزبان جمعی از هنرمندان در نشستی با موضوع مسئولیت اجتماعی بود. آتیلا پسیانی، پرویز پرستویی، فریبا کوثری و دکتر کاظمی دینان، مهمانان تیپاکس در این نشست بودند که چند ساعتی را به گفت و گو گذراندند.
در این جلسه، دکتر مهرداد فاخر، ضمن معرفی هلدینگ فاخر و تیپاکس، درمورد قدمت و خدمات تیپاکس صحبت کردند. سپس دکتر معتمدی، مدیر ارشد بازاریابی، به اقدامات تیپاکس در حوزه مسئولیت اجتماعی اشاره کرده و از آمادگی سازمان برای خدمت‌رسانی به جامعه سخن گفت.
در ادامه نشست، هر کدام از هنرمندان درمورد فعالیت‌های انسان‌دوستانه و اقدامات قابل انجام و زمینه‌های همکاری مشترک صحبت کردند. دکتر فاخر ضمن تاکید بر مسئولیت تیپاکس نسبت به جامعه، اذعان کرد باعث افتخار ما است اگر بتوانیم بیش از پیش، همراه و حامی مردم کشورمان باشیم.
این جلسه با بازدید هنرمندان از سازمان و مرکز مبادلات و عملیات تیپاکس به پایان رسید.
    نظر شما
    لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی:
    نظرات کاربران