تیپاکس همواره خود را توانمندساز کسب و کارها در بحث لجستیک و حمل و نقل می‌داند و در تلاش است با ارائه خدمات متنوع، نیازهای مختلف مشتریان خود را برطرف سازد. کسب و کارهای مختلف با استفاده از راهکار لجستیکی تیپاکس می‌توانند به مدیریت سفارش‌های خود پرداخته و در صورت نیاز، API دریافت کنند. تیپاکس تنها مجموعه لجستیکی خصوصی در کشور است که با بهره‌مندی از بزرگترین شبکه ارتباطی در سراسر کشور، به ارائه خدمات ارسال بسته می‌پردازد.

راهکارهای تیپاکس برای مدیریت سفارشات لجستیکی

با ارائه API و پنل مدیریت سفارشات

برآورد هزینه و ارزیابی سرویس

برآورد هزینه و ارزیابی سرویس

ورود به پنل

امکان برآورد هزینه سرویس‌ها بر حسب نرخ ثابت، نرخ متغیر، وزن، ضرایب و سرویس های ویژه مرسوله‌ها در 4 حالت یکسان، همسان، متفاوت و نامتعارف به صورت کلی و تفکیک به بسته فراهم شده است.

ورود به پنل

مدیریت سفارش ها

مدیریت سفارش ها

ورود به پنل

این ماژول کاربردی در چهار قسمت لیست سفارش‌ها، سفارش‌های ناتمام، ثبت سفارش و پیگیری سفارش‌ها این امکان را برای کاربران فراهم می‌آورد تا لیست سفارش های جاری خود را ملاحظه نمایند.

ورود به پنل

مدیریت آدرس ها

مدیریت آدرس‌ها

ورود به پنل

به منظور سهولت در ثبت سفارش‌های پرتکرار برای کاربران ای‌تیپاکس، امکان ثبت، دسته بندی و ذخیره‌ی آدرس‎‌ها در پلتفرم فراهم شده است. این ماژول ارزش افزوده مدیریت بهینه زمان را برای کاربران به همراه خواهد داشت.

ورود به پنل

مدیریت تخصیص

مدیریت تخصیص

ورود به پنل

با لحاظ نمودن پارامتر‌هایی نظیر فاصله بین مبدا و مقصد، تعداد، نوع، ابعاد و وزن کالای ارسالی، با بهینه نمودن ساختار هزینه، نزدیک‌ترین سرویس‌دهنده(نماینده) را بصورت خودکار و هوشمند انتخاب می‌کند.

ورود به پنل

مدیریت سرویس ها

مدیریت سرویس ها

ورود به پنل

با توجه به توانایی تیپاکس در پاسخگویی به نیاز کاربران ای‌تیپاکس و تنوع در سرویس های قابل ارائه به آن‌ها، این امکان وجود دارد تا خدمات با قابلیت سفارشی در اختیار کاربران قرار داده شود.

ورود به پنل

مدیریت کاربران

مدیریت کاربران

ورود به پنل

در پلتفرم ای‌تیپاکس این امکان فراهم می‌باشد تا تمامی حساب های کاربری یک مشتری تجاری به صورت جامع و یکپارچه توسط ادمین اصلی آن، مدیریت شود.

ورود به پنل

مدیریت بسته ها

مدیریت بسته‌ها

ورود به پنل

امکان ذخیره کردن بسته‌های پرتکرار ارسالی در ای‌تیپاکس با ویژگی‌های مشخص آن کالا به منظور تسهیل و تسریع ثبت سفارش در این ماژول گنجانده شده است.

ورود به پنل

سیستم تیکتینگ

سیستم تیکتینگ

ورود به پنل

ذخیره تمامی تیکت‌ها با دسته بندی‌هایی چون تاریخ، نام ایجادکننده، اولویت، موضوع و ... با ابزارهایی چون ارجاع تیکت، پاسخ‌های از پیش تعریف شده به سؤالات متداول، ایجاد پایگاه دانش و گزارش‌گیری و ارسال اطلاع‌رسانی خودکار و ...

ورود به پنل

مدیریت مالی و عملیاتی

مدیریت مالی و عملیاتی

ورود به پنل

در این ماژول، امکان مشاهده وضعیت مالی و عملیاتی و چشم انداز آتی آن برای مشتریان فراهم است. همچنین امکان تهیه و دریافت گزارش‌های مالی و عملیاتی بصورت دوره‌ای وجود دارد.

ورود به پنل

مدیریت اطلاعات پایه

مدیریت اطلاعات پایه

ورود به پنل

در این ماژول تمامی اطلاعات پایه‌ای و اساسی سیستم مانند مسافت شهرها، نمایندگی‌ها، پولیگن‌ها و ... نگهداری می‌شود.

ورود به پنل

مدیریت پروفایل کسب و کار

مدیریت پروفایل‌های کسب و کار

ورود به پنل

مشتریان تجاری تیپاکس در پلتفرم ای‌تیپاکس، امکان تعریف پروفایل تجاری خود و نیز پروفایل شخصی کاربرانشان را خواهند داشت.

ورود به پنل

ماژول پشتیبانی و هلپ دسک

ماژول پشتیبانی و هلپ دسک

ورود به پنل

در ای‌تیپاکس، علاوه بر طراحی ماژول تیکتینگ، ماژول پشتیبانی و هلپ دسک نیز به منظور پاسخگویی به سوالات احتمالی کاربران و ارائه‌ی راهنمای تصویری استفاده از ای‌تیپاکس نیز ایجاد شده است.

ورود به پنل

چه کسانی بهتر است از پنل‌های ای_تیپاکس استفاده کنند؟

در مواردی که ثبت سفارشات به صورت نامنظم، با شرایط بسیار متنوع و همچنین بدون زیرساخت فناوری اطلاعات است، پیشنهاد می‌شود از پنل ای_تیپاکس که راحتترین روش برای ثبت سفارشات لاجستیکی است استفاده شود.

اصلی ترین هدف از توسعه لایه سرویس پلتفرم ارائه دسترسی سیستمی و خودکار برای ثبت اطلاعات سفارش مرسوله پستی می باشد.

سایر اهداف جانبی عبارتند از:

1.ایجاد سرعت عمل در دریافت و پردازش سفارشات حمل مرسوله پستی

2.ایجاد امکان رهگیری خودکار و سیستمی برای شرکتها و گروه مشتری

ارسال کالاهای حجیم وسنگین باسرویس LTL

همه مشتریان تیپاکس و صاحبان کسب و کارها که قصد ارسال کالاهای حجیم و سنگین را دارند می‌توانند از سرویس LTL تیپاکس استفاده کنند. همچنین مشتریانی که کالاهایی با ابعاد کوچک و غیر حجیم برای ارسال دارند نیز می‌توانند از سرویس‌های عادی تیپاکس برای ارسال کالا بهره‌مند شوند. سرویس LTL، سرویس حمل و نقل بسته‌های حجیم و سنگین ویژه کسب و کارها است که در آن بخشی از ظرفیت وسیله نقلیه توسط فرستنده خریداری می‌شود. لذا مشتریان تیپاکس می‌توانند براساس برنامه زمانی از پیش تعیین شده‌ی حرکت حامل‌های تیپاکس، بسته‌های خود را برای ارسال به تیپاکس بسپارند.

ورود به پنل

در پلتفرم "ای_تیپاکس" API رابط نرم‌افزاری است که به اتصال سامانه‌هایی نظیر (فروشگاههای اینترنتی بزرگ و کوچک، نرم‌افزارهای انبارداری شرکتهای بزرگ تجاری و اپلیکیشن‌های تجاری) کمک می‌کند تا به صورت خودکار نیازهای خود به خدمات لجستیکی را مرتفع نمایند.

ورود به پنل