سرویس ارسال درون شهری
سرویس ارسال بسته در روز بعد

سرویس تحویل بسته در روز بعد

سرویس ارسال درون شهری تیپاکس یا سرویس Next Day، خدمت انتقال بسته ها از مبدا به مقصد، درون یک شهر است. در این سرویس بسته ها روز اول از فرستنده دریافت و در روز بعد توزیع می شوند.
ارسال بسته درون شهری به صورت درب به درب است که برای فرستنده و گیرنده، صرفه جویی در زمان و هزینه را نیز به همراه دارد. فرستنده می‌تواند از طریق تماس با نزدیکترین نمایندگی تیپاکس و یا استفاده از اپلیکیشن مای تیپاکس و یا از طریق تماس با تیم پشتیبانی شرکت تیپاکس، سفارش خود را ثبت کند. لازم به ذکر است که از طریق وب‌سایت تیپاکس می‌توان به اطلاعات نزدیکترین نمایندگی نیز دسترسی داشت.
پس از ثبت سفارش سرویس درون شهری، تیپاکس یار خود را به محل حضور فرستنده رسانده و بسته را از او دریافت می‌کند. بسته مشتری در حضور فرستنده باز شده و شرایط مجاز و غیر مجاز بسته برای جمع‌آوری بررسی می‌شود. بسته های مجاز، آنهایی هستند که از نظر قانونی، طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین و مقررات شرکتی، هیچ محدودیتی برای جمع‌آوری و توزیع آنها وجود ندارد.
بسته های غیر مجاز نیز بسته هایی هستند که هم از نظر قانونی (طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران) و هم طبق قوانین و مقررات شرکت تیپاکس، محدودیت و ممنوعیت جمع‌آوری و توزیع دارند که لیست این بسته ها در وب‌سایت تیپاکس موجوداست.
پس از تایید صحت محتوای بسته جهت ارسال، اطلاعات مشتری(فرستنده) و همچنین اطلاعات بسته، در نرم‌افزار شرکت ثبت شده و رسید دریافت بسته به مشتری تحویل داده می‌شود. در نهایت، پس از انجام مراحل ارسال، بسته در محل حضور گیرنده، به او تحویل داده می‌شود. سرویس درون شهری، برای کلیه مشتریان حقیقی و حقوقی قابل استفاده بوده و مشتریان می‌توانند با خیال آسوده، ارسال بسته‌ های خود را به صورت درون شهری به تیپاکس بسپارند.
در سرویس ارسال درون شهری تیپاکس، کد رهگیری برای فرستنده و گیرنده ارسال شده و به این ترتیب، هر کدام از این افراد می‌توانند با وارد کردن کد رهگیری خود در قسمت رهگیری وب‌سایت تیپاکس، از وضعیت بسته مطلع شوند.
با توجه به اهمیت وجود بسته‌بندی مناسب برای بسته ها، تیپاکس برای ارسال بسته درون شهری یا سرویس Next Day نیز امکان بسته‌بندی را نیز فراهم کرده است. بنابراین مشتری می‌تواند درصورت تمایل، درخواست بسته‌بندی را نیز مطرح کند. هزینه ارسال پست درون شهری، با در نظر گرفتن وزن حجمی بسته، فاصله مبدا و مقصد، ارزش بسته و خدمات ویژه محاسبه شده و ثابت نیست.
برای جلب رضایت مشتریان و همچنین حفاظت از دارایی‌های آنها، تمامی بسته‌ها از 100 هزارتومان تا 30 میلیون تومان بیمه شده و در صورت بروز خسارت برای بسته های مجاز، به اندازه مبلغ تعیین شده برای خسارت، جبران می‌شود. در صورت بروز خسارت، مشتریان می‌توانند با پشتیبانی تیپاکس به شماره 0218457 تماس گرفته و درخواست پیگیری خود را ثبت کنند.

   
بسته بندی

بسته بندی

دارد
پیگیری آنلاین

پیگیری آنلاین

فعال
پرداخت در محل

پرداخت در محل (COD)

دارد
نوع ارسال

نوع ارسال

درب به درب
زمان ارسال

زمان ارسال

24 ساعت

آیا به سرویس جدیدی نیاز دارید؟ درخواست خود را برای بررسی برای ما ارسال کنید.

پیشنهاد سرویس جدید
فرم ثبت درخواست سرویس درون شهری
اگر ﺻﺎﺣﺐ ﮐﺴﺐوﮐﺎر هستید و برای ارﺳﺎل درون شهری ﺑﺴﺘﻪﻫﺎی ﺧﻮد ﺑﻪ دﻧﺒﺎل ﯾﮏ راﻫﮑﺎر ﻣﻄﻤﺌﻦ ﻣﯽﮔﺮدﯾﺪ، ﻣﯽﺗﻮاﻧﯿﺪ از ﻃﺮﯾﻖ ﻓﺮم زﯾﺮ درﺧﻮاﺳﺖ ﺧﻮد را ﺛﺒﺖ ﮐنید ﺗﺎ ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﺎن ﻣﺎ ﺑﺎ ﺷﻤﺎ ﺗﻤﺎس ﺑﮕﯿﺮﻧﺪ.
نام و نام خانوادگی
شماره همراه
 نام فروشگاه / سایت / پیج اینستا
 آدرس ایمیل
شهر
متوسط تعداد ارسال بسته ماهانه درون شهری
آدرس پستی محل جمع‌آوری
کد ملی / شناسه ملی


 • تحویل درب به درب بسته ها 1 روز کاری، بعد از دریافت بسته از فرستنده است.
 • زمان جمع‌آوری : در ساعت اداری همان روز پس از ثبت درخواست مشتریان. معمولا درخواست‌هایی که پس از ساعت 18 اعلام می‌شود، روز بعد ارسال می شوند.
 • روزهای ارائه خدمات: از شنبه تا پنج شنبه. روزهای جمعه و تعطیلات رسمی، ارایه خدمات نداریم.
 • استثناها: ممنوعات پستی و کالای قاچاق و مواد قابل اشتعال و انفجار تحت پوشش نیستند.
 • ارائه خدمات پرداخت در محل (COD): امکان دریافت وجه کالای فروش رفته از گیرنده و واریز به حساب مجموعه های دریافت کننده خدمات COD (فروشگاه ها، مراکز تجاری، کسب و کارهای آنلاین و فروشگاه های اینستاگرامی) وجود دارد.

 1. مزیت‌های این سرویس چیست ؟
 2. پاسخ:
  • مشتری می تواند برای ارسال از یک مبدا به یک مقصد یا ارسال از یک مبدا به چند مقصد از این سرویس استفاده کند.
  • مشتری می تواند در کنار سرویس اصلی ( ارسال درون شهری ) از خدمات ویژه ی جبران خسارت ، بسته بندی،پرداخت هزینه کالا در مقصد (cod)، پیگیری آنلاین، ارسال پیامک،پس کرایه حمل استفاده نماید.
 3. این سرویس مناسب چه مشتریانی است ؟
 4. پاسخ: این سرویس مناسب کسب و کارهای آنلاین، شرکت ها ، فروشگاه ها یا افرادی است که به دنبال خدمات در لحظه نیستند و به دنبال راحتی در ارسال در مقابل زمان مشخص یک روز کاری با هزینه مقرون به صرفه هستند.  
 5. آیا قیمت بر حسب میزان مسافت در تهران متغیر است ؟
 6. پاسخ : خیر ، مبنای قیمت گذاری این سرویس میزان مسافت در دورن شهر نیست و بر اساس وزن ، ابعاد و ارزش بسته تعیین می شود.
 7. آیا استفاده از سرویس درب‌به‌درب هزینه اضافه به‌ همراه دارد؟
 8. پاسخ: تمامی سرویس‌های تیپاکس درب‌به‌درب بوده و هزینه اضافه‌ای برای مشتری به‌همراه ندارد.

در حال حاضر سرویس ارسال بسته به صورت درون شهری (Next Day) در شهرهای زیر فعال است:

 • تهران
 • اصفهان
 • رشت
 • شیراز
 • مشهد
 • اهواز
 • تبریز
 • ارومیه
 • کرمان
 • قم