پرداخت در محل
خدمات پرداخت در محل

خدمات پرداخت در محل

این روزها افراد برای دست‌یابی به کالا و یا خدمات مورد نظرشان، مسیرهای مختلفی را پیش روی خود دارند. برای تهیه برخی کالاها و خدمات نیازمند حضور در مراکز خرید هستند، برخی را از طریق تلفن سفارش می‌دهند و کالاهای متنوعی را از طریق اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌ها تهیه می‌کنند. با ظهور رسانه‌های اجتماعی، فروشگاه‌های آنلاین ایجاد شده در این رسانه‌ها نیز به جمع درگاه‌های خرید آنلاین اضافه شده و افراد زیادی خریدهای خود را از طریق این کانال‌ها انجام می‌دهند. اعتماد، موضوعی است که به‌ویژه در خریدهای آنلاین دارای اهمیت است. با وجود درگاه‌های مختلف برای پرداخت هزینه در فروشگاه‌های آنلاین، همچنان افرادی هستند که ترجیح می‌دهند هزینه سفارش خود را درب منزل و پس از تحویل گرفتن بار خود پرداخت نمایند.
شرکت‌های لجستیک، به‌عنوان بخشی از این زنجیره تامین، می‌توانند نقش موثری در رشد و توسعه فروشگاه‌های آنلاین ایفا کرده و انتظارات مشتریان آنها را برطرف سازند. شرکت تیپاکس اکسپرس پارس، به‌عنوان اولین ارائه دهنده خدمات درب‌به‌درب در کشور، به ارائه خدمات پرداخت در محل می‌پردازد. تیپاکس سعی دارد تا با ارائه این خدمت، علاوه بر کمک به توسعه خدمات فروشگاه‌های اینترنتی، نقش موثری در ایجاد اعتماد میان مشتریان و این فروشگاه‌ها ایفا نماید.
تیپاکس با دارای بودن 500 نمایندگی در تمام نقاط ایران، می‌تواند امکان ارسال بار به سراسر کشور را فراهم کند. به همین جهت، فروشگاه‌های آنلاین دغدغه‌ای بابت نرسیدن بسته به نقاط مختلف نداشته و به راحتی می‌توانند بارهای خود را به تیپاکس بسپارند. همچنین دارا بودن بیش از 800 خودروی حمل‌ونقل بار و بهره‌گیری از 3700 نفر نیروی متخصص، تاییدکننده‌ی دیگری برای ایجاد این اعتماد است.
در حال حاضر، تمامی نمایندگی‌های تیپاکس ارائه‌دهنده این خدمت بوده و فروشگاه‌های مختلف می‌توانند بر حسب میزان سفارش‌های خود، به‌صورت موردی و یا با عقد قرارداد، نسبت به استفاده از این خدمت اقدام کنند. به این ترتیب خریدار می‌تواند با خیال راحت، درب منزل هزینه سفارش خود را پرداخت نمایند. از طرف دیگر، فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانند با آسودگی بارهای خود را برای مشتریان ارسال کرده و هزینه آن را از طریق تیپاکس دریافت کنند. درواقع تیپاکس متعهد می‌شود تا هزینه بسته‌های ارسالی را درب منزل گیرنده دریافت کرده و آن را به فروشنده تحویل دهد. همچنین فرستنده می‌تواند هزینه ارسال را نیز به‌صورت پسکرایه و یا پرداخت شده تعریف کند. در صورت تعریف پسکرایه هزینه، گیرنده علاوه بر پرداخت هزینه بسته خود، هزینه ارسال را نیز درب منزل پرداخت می‌کند.
همچنین تیپاکس با ارائه خدمات بسته‌بندی در نمایندگی‌های خود، می‌تواند بسته‌بندی سفارشات را نیز انجام دهد. با توجه به متفاوت بودن کالاها، تیپاکس با ارائه شیوه‌های مختلف و بسته‌بندی‌های مطمئن، سعی دارد تا ضمن حفظ امنیت بسته‌ها، به بهترین شکل ممکن مرسوله‌ها را به گیرنده برساند. علاوه بر این، برای حفظ حقوق مشتریان، بسته‌های ارسالی توسط تیپاکس بیمه شده تا در صورت بروز خسارت احتمالی، امکان جبران خسارت و جلب رضایت مشتریان وجود داشته باشد.
تیپاکس آماده عقد قرارداد با تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه ارائه خدمات پرداخت در محل بوده و افراد متقاضی می‌توانند از طریق تماس با شماره 4103600 و یا مراجعه به نمایندگی‌های تیپاکس در سراسر کشور، نسبت به استفاده از این سرویس اقدام کنند.

امنیت بیشتر

امنیت بیشتر

خدمات ویژه

خدمات ویژه

تمام نقاط

تمام نقاط

 • تیپاکس از قبول و ارسال ممنوعات معذور میباشد، در صورت کشف ممنوعات پستی در محتویات مرسولات (جاسازی شده)، تیپاکس هیچگونه تعهدی در این خصوص نداشته و مشتری خود در قبال سازمانهای ذیربط پاسخگو میباشد. بدیهی است در صورت ورود خسارت به سایر مرسولات مشتری موظف به جبران آن است.
 • تحویل درب به درب مرسولات بین 1 تا 3 روز کاری ،بر اساس مسافت تا مقصد انجام می گردد.
 • روزهای ارایه خدمات: از شنبه تا پنج شنبه . روزهای جمعه و تعطیلات رسمی ،خدمات ارایه نمی گردد.
 • شهرهای تحت پوشش: شرکت تیپاکس در بیشتر از 300 شهر نمایندگی دارد. برای اطلاع از لیست نمایندگی ها به صفحه نمایندگی‌های تیپاکس مراجعه فرمایید.
 • امکان دریافت وجه کالای فروش رفته از مشتریان و واریز به حساب مراکز تجاری و فروشگاههای اینترنتی برای تهران حداکثر 7 و برای شهرستان، 15 روز کاری انجام می گردد.
 • امکان ارایه خدمات بسته بندی در محل نمایندگی های تیپاکس وجود دارد. برای اطلاع از سایز و تعرفه ،صفحه بسته‌بندی را مشاهده فرمایید.

 1. یا امکان استفاده موردی از این سرویس وجود دارد؟
 2. پاسخ: بله، الزامی در عقد قرارداد نیست و از طریق هماهنگی با نمایندگی، دفترمرکزی و یا استفاده از اپلیکیشن مای تیپاکس، امکان استفاده از این خدمت وجود دارد.
 3. آیا تمامی نمایندگی‌های شهرستان نیز این خدمات را ارائه می‌دهند؟
 4. پاسخ: بله، تمامی نمایندگی‌ها موظف هستند تا این سرویس را ارائه دهند.
 5. چگونه می‌توانم از شرایط عقد قرارداد مطلع شوم؟
 6. پاسخ: شما می‌توانید از طریق تماس با شماره 41036000، واحد توسعه کسب‌وکار، از شرایط عقد قرارداد مطلع شوید.
 7. تسویه حساب به چه صورت انجام می‌شود؟
 8. پاسخ: برای سفارشات تهران هر 7 روز و شهرستان‌ها هر 15 روز تسویه صورت می‌گیرد.
 9. از طریق اپلیکیشن مای تیپاکس نیز امکان ثبت سفارش به صورت پرداخت در محل وجود دارد؟
 10. پاسخ: بله. در مرحله ثبت سفارش، با وارد کردن کد ملی و شماره شبا امکان استفاده از این سرویس وجود دارد.