همکاری با دانشگاه ها و مراکز علمیمسئولیت اجتماعی، همیشه عضوی جدا نشدنی از فعالیت های تیپاکس بوده و هست. این بار قصد داریم، به عنوان اولین شرکت پستی دانش بنیان کشور، نقشی موثر در رشد و توسعه دانش کشورمان داشته باشیم. به همین منظور، طرح حمایت از دانشجویان و طرح‌های علمی را در دستور کار خود قرار دادیم تا بتوانیم در مسیر پیشرفت دانش، همراه شما باشیم.

حمایت از پایان نامه ها

تیپاکس برای حمایت مادی و معنوی از پایان نامه‌ها در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، موضوعاتی را درنظر گرفته است. اگر پایان نامه شما در حوزه یکی از موضوعات پیشنهادی است، تنها کافی است فایل راهنما را دانلود و فرم مربوط را تکمیل کنید. پس از تایید نهایی، می‌توانید ما را همراه خود در این مسیر بدانید.

مشاهده بیشتر
حمایت از پایان نامه ها

کارآموزی در تیپاکس

کارآموزی در تیپاکس

کارآفرینی و آموزش سرمایه‌های انسانی، یکی از مسئولیت‌هایی است که تیپاکس همواره در قبال جامعه مورد توجه داشته است. امروز خانواده تیپاکس بیش از 5500 نفر عضو دارد و روز به روز در حال بزرگتر شدن است. اگر علاقه دارید در ابتدای کار خود، عضوی از این خانواده باشید، ما مسیر آموزش و رشد را برای شما هموار می‌کنیم.

مشاهده بیشتر

ارتباط تیپاکس با دانشگاه

بازدید از بزرگترین هاب پستی خاورمیانه

تیپاکس با بهره‌گیری از بزرگترین هاب پستی خاورمیانه، روزانه بیش از 150 هزار بسته را سورت و دسته بندی می‌کند. این کار که با همراهی شرکت تی هاب انجام می‌شود، یکی از جذابترین و جدیدترین فرایندهای مکانیزه در ارسال بسته است که هر بیننده‌ای را شگفت‌زده خواهد کرد. تیپاکس امکان بازدید از این هاب را برای جامعه دانشگاهی، فراهم کرده است.

مشاهده بیشتر
حمایت از پایان نامه ها

کارآموزی در تیپاکس

همکاری با انجمن های علمی و دانشگاه‌ها

تیپاکس سال‌هاست که در کنار فعالیت خود، ایجاد دانش تخصصی را نیز مورد توجه قرار داده است و در راستای آن تلاش میکند. انتشار 14 شماره فصلنامه و همچنین ایجاد بلاگ تخصصی در حوزه لجستیک و حمل و نقل، از مهمترین اقدامات تیپاکس در سال‌های اخیر است. ما آمادگی خود را برای حمایت از تولید محتوای تخصصی در قالب مجلات و نشریات دانشگاهی و یا حمایت از انجمن‌های تخصصی این حوزه، اعلام می‌کنیم.

مشاهده بیشتر