اخبار
   
دی 1402 
مسئولیت های اجتماعی-ارسال رایگان کتاب با همکاری شرکت پادکست دغدغه ایران
ارسال رایگان کتاب با همکاری شرکت پادکست دغدغه ایران در دی ماه 1402، شرکت پادکست دغدغه ایران مسابقه‌ای برگزار کرد و هدیه برندگان این مسابقه کتاب درنظر گرفته شده بود.
دی 1402 
مسئولیت های اجتماعی-ارسال رایگان کوله‌پشتی برای کودکان نیازمند مناطق محروم ایرانشهر
ارسال رایگان کوله‌پشتی برای کودکان نیازمند مناطق محروم ایرانشهر شادی سهم کودکان است و ما بری ایجاد این شادی از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.
آذر 1402 
مسئولیت های اجتماعی-ارسال رایگان تجهیزات پایش قند خون با همکاری انجمن دیابت گابریک
ارسال رایگان تجهیزات پایش قند خون با همکاری انجمن دیابت گابریک دیابت یکی از بیماری‌های شایع بوده که درصد بالایی از افراد را مبتلا کرده است. خوشبختانه اگر این بیماری به‌خوبی کنترل شود و بیماران قند خون خود را به‌صورت منظم پایش کنند، درگیر عوارض این بیماری نخواهند شد و همچون افراد عادی زندگی خواهند کرد.
آذر 1402 
مسئولیت های اجتماعی-ارسال گالن‌های آب شیرین به زابل و ایرانشهر
ارسال گالن‌های آب شیرین به زابل و ایرانشهر در تابستان و پاییز 1402، تعدادی گالن آب شیرین به شهرهای زابل و ایرانشهر ارسال شد.
آذر 1402 
مسئولیت های اجتماعی-ارسال پروژکتور و پنل خورشیدی به مریوان و بهبهان
ارسال پروژکتور و پنل خورشیدی به مریوان و بهبهان در آبان ماه 1402 و در راستای الگوسازی کاهش مصرف انرژی و ردپای کربن و همچنین کاهش اثرات نامطلوب آن بر نابودی تالاب‌های شادگان خوزستان و زریوار کردستان، انجمن مردم نهاد دامون تعدادی پروژکتور و پنل خورشیدی برای ارسال به روستاهای دره‌تقی مریوان و کره سیاه تلخ بهبهان خریداری و توسط تیپاکس به این مناطق ارسال کرد.
بهمن 1401 
مسئولیت های اجتماعی-ارسال رایگان اقلام مورد نیاز به مناطق زلزله‌زده آذربایجان غربی
ارسال رایگان اقلام مورد نیاز به مناطق زلزله‌زده آذربایجان غربی تیپاکس هیچ‌گاه نسبت به سختی و مصیبت هموطنان خود بی تفاوت نبوده‌است.
اردیبهشت 1401 
مسئولیت های اجتماعی-روز ملی اهدای عضو
روز ملی اهدای عضو هرساله 31 اردیبهشت ماه، روز ملی اهدای عضو با نام جشن نفس نام‌گذاری شده است.
بهمن 1400 
مسئولیت های اجتماعی-استخدام کارشناسان توان یاب در واحد امور مشتریان
استخدام کارشناسان توان یاب در واحد امور مشتریان سرمایه‌های انسانی تیپاکس همواره در راستای پیشرفت و ارتقا خدمت‌رسانی به مشتریان تیپاکس کوشا بوده‌اند.
تیر 1400 
مسئولیت های اجتماعی-همکاری با سازمان بهزیستی در ارسال شیرخشک به هرمزگان
همکاری با سازمان بهزیستی در ارسال شیرخشک به هرمزگان تیپاکس بار دیگر افتخار داشت تا با سازمان بهزیستی همکاری کند.
مرداد 1399 
مسئولیت های اجتماعی-همکاری تیپاکس با انجمن دیابت گابریک در ارسال کیت‌های تشخیص بیماران دیابتی در تیر 99
همکاری تیپاکس با انجمن دیابت گابریک در ارسال کیت‌های تشخیص بیماران دیابتی در تیر 99 در تیر ماه سال 99، تیپاکس مسئولیت ارسال بیش از 200 کیت تشخیص بیماران دیابتی شامل سوزن و کاغذ تست قند را به سراسر کشور به‌عهده گرفت. این بسته‌ها به‌صورت رایگان، به مناطق محروم کشور ارسال شد.
خرداد 1399 
مسئولیت های اجتماعی-عقد تفاهم‌نامه همکاری میان تیپاکس و سازمان داوطلبان هلال احمر
عقد تفاهم‌نامه همکاری میان تیپاکس و سازمان داوطلبان هلال احمر
آبان 1398 
مسئولیت های اجتماعی-تقدیر سازمان ملل ایران، بخش برنامه جهانی غذا (WFP) از تیپاکس
تقدیر سازمان ملل ایران، بخش برنامه جهانی غذا (WFP) از تیپاکس آبان سال 98، در مراسم سالگرد سی‌ودومین سال شروع به کار سازمان ملل در ایران، بخش برنامه جهانی غذا (WFP)، تیپاکس به‌عنوان همراه همیشگی UN در فعالیت‌های خیرخواهانه و ایفای نقش موثر در ارسال مرسوله‌های این سازمان به 21 نقطه از کشور، تقدیر به عمل آمد. دکتر مهرداد فاخر پس از دریافت لوح تقدیر، ارسال بسته‌های سازمان ملل متحد را در ایران و سراسر جهان توسط مجموعه تیپاکس، متعهد شد.